Stolní myčka nádobí

19249
15.8.07 20:56

Stolní myčka nádobí

Ahoj.Může mi někdo prosím poradit,kolik čeho se vejde do stolní myčky? Rozměry mají všechny stejné,ale někteří výrobci píšou 4 :,-(y a někteří 6 :,-( nádobí. Co je myšleno 1 :,-(ou nádobí? Moc díky.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
15.8.07 21:43

Ahoj,
nevejde se tam nic moc, je to určené na mytí nádobí starého mládence nebo v kanceláři, kde toho moc není. Sadou se myslí talíř na polívku, plochý talíř a dezertní (nevím přesně, ale nějak tak to bude).

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
15.8.07 22:53

No my ji máme a jede každý den (na 4 :,-(y). Pokud nemáš náhradní nádobí nebo nechceš kupovat je to ideální. Není moc na kastroly. Menší se vejdou. Jestli budeš chtít, tak Ti můžu napsat co zítra budu mýt. :D Mám špatnej odhad, a teď je myčka poloprázdná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
16.8.07 07:24

Hvězdičko,
to by bylo super. :lol: Nám se totiž jiná do kuchyně ani nevejde.Už tak jsme dost řešili,jak se tam nají 5 lidí. Nakonec to půjde. :wink: S tím,že pojede minimálně 1 denně počítám.I tak to bude úspora času i peněz. :wink:
Díky moc.Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
16.8.07 08:08

Jirabobes: jestli je vás 5, tak by i 45 pro vás byla malá. Spíš bych počítala, že budete mýt 2× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
16.8.07 12:40

jé to neznám! Jak to vypadá? Jak to funguje, jaký jsou k tomu třeba rozvody vody a kanalizace?
Naše mini kuchyň po něčem takovém touží!!!!
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
16.8.07 20:22

Niki
Tady máš odkaz.A je jich víc. :wink:
www.elektro-kuchyne.cz/…aktni-11795/?…|cena||

Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
17.8.07 00:23

tak přesně tu máme :) Za kohoutek se koupí nástavec (kolem 150Kč) a z toho teče voda do myčky. (Někdy je to podobně s pračkou). A vypouštím do dřezu. Ale je víc možností. A je to na obrázcích v návodu.
Dnes se mi tam vešel menší hrnec (1,5 l), 3 dětské talíře, 2 mělké a 2 hluboké talíře, umělohmotný prkýnko, velká zavařovačka, 2 velké hrnky, 3 sklinky, 2 umělohmotný menší hrnečky,koš s příborama a v horní přihrádce 2 misky na polívku. :wink: Fotku se mi sem nepodařilo dát. Je moc velká a neumím ji zmenšit. :oops: Zájemcům pošlu mejlem.
Když je toho víc myju i dvakrát. Pokud se vám do kuchyně jiná nevejde tak je to lepší než mýt v ruce. Už bych neměnila. Jen až budou děti větší a víc jíst, tak nám asi bude malá. Kupovali jsme ji, když jsme bydleli v nájmu a nemohli dělat žádné úpravy.
Jediný co mi na ní vadí je, že po naplnění soli je 1 mytí šedý povlak. I když nikde sůl nevysypu a vše vyteklé utřu. Ale možná dělám něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
beny111
15.5.10 23:03

foto myčky

Zdravím a prosím zaslat na meil fotky stolní myčky,kolik se toho tam vejde atd.Mám pidi byt a nic jiného mě nezbývá asi. :wink: děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
Hamanová
14.7.10 23:25

bez šedi

Nedávám do myčky sůl. existují tabletky 7 v 1 . To znamená i s leštidlem. Dávám 1/2 , protože je myčka malá. Nádobí se spolehlivě umyje i bez povlaku. Myčka si sice stěžuje, že nemá sůl. Na to nedbám. :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Boo
264
15.7.10 09:54

My jsme (zatím) dva a máme stolní myčku od electroluxu - naprosto stačí, zapínám 1-2 týdně spíše jednou týdně - ale nedávám do ní hrnce, opravdu jenom talíře, příbory, misky, hrníčky a sklo. Zatím jsem s ní neměla vůbec žádný problém a vždy se všechno vešlo :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.18 21:02

4 sady nadobi nejsou nic moc… Doporucuju neco vetsiho :) My mame na 12 a super. Vybirame vzdycky na heurece podle recenzi nebo tady jsou dobre rady http:/*****

*****edit admin- odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama