Strach, že jsem těhotná

Anonymní
25.3.20 18:03

Strach že jsem těhotna

Dobrý den mám strach že můžu byt těhotná i přes HA můj přítel se do mě v neděli při sexu udělal předevčírem jsem se probudila v noci a bylo mi celkem špatně od žaludku, dneska jsem se probudila v 5 rano a bolel me žaludek rano jsem se vzbudila a bylo mi dobře ale zase mě začal po obědě bolet (Takové křeče) občas mě boli v podbřišku jako kdybych to měla dostat a dneska mě strašně boli nohy a tahnou aby to ale nebylo kvuli tomu že jsem včera cely den proseděla u pc ale začalo to až po tom co mě začal bolet žaludek. HA jsem nevynechala. Při určitych polohách třeba když ležím na zadech mě nebolí. Mám ještě 5 tabletek před placebem ale přijde mi to na bolesti před menstruaci brzo a i prsa mě trochu boleli.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lynx.lynx
25.3.20 19:51
:zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
3444
25.3.20 19:53

Buď naprosto v klidu, takhle brzo mít příznaky nemůžeš, navíc to, co popisujes, ani příznaky těhotenství nejsou.. spíš zlobí střeva ;) samozřejmě stoprocentní jistotu budeš mít až po negativním testu a až přijde MS, ale byla bych úplně v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
25.3.20 19:55

Jasnej PMS :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 19:55

:lol: :lol: :lol: hned zítra bych si zašla k doktorovi, jen se připrav, že jestli je u tebe všechno tak rychlý, tak do týdne rodíš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
25.3.20 20:06

@Nové-Dandátko

:potlesk: :potlesk: :potlesk:
Přesne tak!

Mimochodem, proc jis antikoncepci, kdyz si vystrašená, ze kdyz se do tebe chlap udělá, ze hned otěhotníš??? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
25.3.20 20:07

Bozinku ano jsi tehotna :zed: takto par dni po styku nemuzes mit priznaky. Asi hodne papkas ze ti je zle nebo jsi prifoukla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6050
25.3.20 20:43
@Anonymní píše:
Dobrý den mám strach že můžu byt těhotná i přes HA můj přítel se do mě v neděli při sexu udělal předevčírem jsem se probudila v noci a bylo mi celkem špatně od žaludku, dneska jsem se probudila v 5 rano a bolel me žaludek rano jsem se vzbudila a bylo mi dobře ale zase mě začal po obědě bolet (Takové křeče) občas mě boli v podbřišku jako kdybych to měla dostat a dneska mě strašně boli nohy a tahnou aby to ale nebylo kvuli tomu že jsem včera cely den proseděla u pc ale začalo to až po tom co mě začal bolet žaludek. HA jsem nevynechala. Při určitych polohách třeba když ležím na zadech mě nebolí. Mám ještě 5 tabletek před placebem ale přijde mi to na bolesti před menstruaci brzo a i prsa mě trochu boleli.

Ne nemůžeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama