Strašení v domě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 12:23
Strašení v domě

Ahojte, nastěhovala jsem se před pár lety k příteli do domu, který koupil. Dům je dvouposchodový a docela utulny. Je pravda, že tu už nějakou dobu stojí. Dřív ho dlouhou dobu nemohl nikdo koupit. Nicméně jsem od „dobrých duší“ z naší vesnice zjistila historii. Před pár lety se tu oběsil muž(majitel domu.) Nikdo mi nechtěl říct kde, když jsem se ptala přítele řekl že asi někde v garáži. Podle mě to bylo v domě. Čas od času tu něco samovolně spadne, nebo vyletí :D Tím myslím například to, že v kuchyni mám u zdi dané petlahve, které chci vyhodit a zničeho nic odletěli od zdi. Nebo karton od pizzy nevysvětlitelně spadl na zem. Dokonce mi tu cinkalo jednu dobu nadobí. Když jsem byla dole, šlo to slyšet z vrchu a z vrchu z dola. Nebyl to moc příjemný pocit ale docela jsem si nato zvykla. Jsem člověk, který si vše nejdříve snaží vysvětlit racionalně. :D Jakmile jsem se však smířila s tím, že tu něco asi je a trochu už i vydeptaná z toho že tu straší, tak jsem se s tím rozhodla promluvit. Řekla jsem, jen tak do etheru, že mi nevadí že tu s náma je ale ať mě nestraší, protože se hodně bojím, přísahám že mě dvakrát za sebou po tváři přejela zima, až semi zježily všechny chlupy. Bylo to hned jak jsem domluvila, jakoby mě nekdo pohladil po tváři. Dost intenzivní a nepříjemně chladný pocit.. Odté doby se to dost uklidnilo, pořídila jsem si s přítelem psa. Když byl malý, probudilo mě jak jako štěně ležel na posteli a vrčel. je to dost nepříjemné, když je zhaslé a nic nevidíte. Prostě hleděl před sebe a vrčel. Ihned jsem šáhla po telefonu a svítila tam ale nic tam nebylo. To že se semtam otočím, protože mi přijde že něco prošlo, je na dením pořádku. Nedávno pes večer vrčel zas a čuměl přitom tupě na skříň. Náš pes je opravdu spíš hodný, proto mě zarazilo že to vrčení slyším zrovna od něj.. Pokaždé mě to probudilo. Ale jsem s tím nějak smířená, je nám tu fajn. Teď čekáme miminko, tak jediné čeho se bojím, aby to to dítě nevnímalo víc jak pes a nestrašilo mě :D Pes mi spává od toho vrčení na posteli u nohou. :lol: Máte nějaké historky, které se vám staly?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 12:45

U nás doma jsou taky slyšet různé zvuky, ale máme velký podkrovni byt s dřevěnou podlahou a všechno proste praska, jak dřevo pracuje. Nikdo tu nikdy neumřel a taky tady občas něco jen tak spadne, zrovna včera v noci spadla z ničeho nic fotka v rámečku z policky, nevim proč :nevim: když je manžel na noční a začne to tady praskat atd., budi to i malého (16m), tak jsem pekne po… :D

Lily-en
Kecalka 150 příspěvků 05.07.19 13:15

U nas si myslím, ze nestrasi. Ale kdyz zemřel děda (v tu dobu jsem to jeste nevěděla), byla jsem na návštěvě u sousedů a spadl jim kristalovy lustr, soused hned řekl, ze někdo zemřel a měl okamžitě strach o svoji maminku. O par hodin později jsem se dozvěděla, ze zemřel děda.
Mamka mi pak později rikala, ze mladší sestra (nebyla to vnučka mého dedy, ma jiného tatu, takže mého dědu neznala) rikala, ze tu je nějaký pan a říká, ze se jmenuje Honza. Díky tomu věřím, ze tu s námi děda někde je. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 13:32

Moji prarodice bydleli ve starem baraku na vesnici. Nekdy jsem tam mivala divne a neprijemne pocity, i kdyz jsem vlastne nevedela z ceho. A to normalne nejsem zadnej straspytel, ale starej cynik :D No a muj deda vzdycky sedaval brzo rano, jeste za tmy, v kuchyni ve starym kresle, na kline choval psa a pil kafe. Deda i pes uz jsou nekolik let po smrti a v tom kresle sedavaji k ranu stale…

ontar
Ukecaná baba ;) 2032 příspěvků 05.07.19 13:46

Anonymní příspěvky vás holky před duchy neochrání…dnes večer vás pořádně zvalchujou… ;)

PaníBovaryová
Kelišová 5167 příspěvků 10.07.19 08:59

To vrceni na skrin a do prazdna je divne. Bala bych se, ze se to na maleho prilepi a bude parazitovat.

manca 1
Závislačka 2504 příspěvků 10.07.19 10:57

S tím psem mi to divné nepřijde. Také bydlim v baráku a pes spí se mnou v posteli. Občas mě taky v noci vzbudí že vrčí nebo vyštekává nejdříve jsem měla taky strach. Jednou jsem, ale zjistila. Pustila jsem na noc pračku, která je na konci baráku. Začala v noci ždímat ona se lekla a začala vrčet a štěkat :mrgreen: :mrgreen: Příště zase, když se vzbudil náš teenager šel kolem ložnice na záchod a svítil si telefonem, aby nás nevzbudil :mrgreen: :mrgreen: Od té doby po důvodech jejiho vrčení nepátram a nechávají mě chladnou.
Nemohla ti v té skříni proběhnout třeba myš??

Váš příspěvek
Reklama