Strašné sny v těhotenství

28
22.10.19 11:33

Strašné sny v těhotenství

Ahoj holky, maminky, které z vás se v těhotenství zdáli strašný sny? Já jsem ve 13 tt a den co den, se mi zdají úplně brutální sny, o tom že potratím, nebo něco o dítěti. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
22.10.19 11:43

Mně se zdály o dítěti jen dva hezké sny, v každém snu bylo dítě jiného pohlaví. Jinak se mi zdají sny hodně, ale spíš buď taky brutality, nesmysly, nebo se mi vrací minulost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
22.10.19 11:44
@krysoleta píše:
Mně se zdály o dítěti jen dva hezké sny, v každém snu bylo dítě jiného pohlaví. Jinak se mi zdají sny hodně, ale spíš buď taky brutality, nesmysly, nebo se mi vrací minulost.

No tak aspoň že nejsem sama, občas to vyprávím příteli a ten jenom zírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
22.10.19 11:47
@Pajavesela píše:
No tak aspoň že nejsem sama, občas to vyprávím příteli a ten jenom zírá.

Já bych to připsala na seznam příznaků těhotenství :D Předtím jsem tolik snů taky neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
22.10.19 11:57

Ano, také bych to brala jako jeden z příznaků těhotenství, mám barevné, divoké sny, pamatuji si je při probuzení. Někdy se mi zdá o partnerovi, někdy o dítěti, o našich zvířatech, i minulost už mě dohnala ve snech. Nic příjemného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17065
22.10.19 12:01
@Pajavesela píše:
Ahoj holky, maminky, které z vás se v těhotenství zdáli strašný sny? Já jsem ve 13 tt a den co den, se mi zdají úplně brutální sny, o tom že potratím, nebo něco o dítěti. :roll:

V každém těhotenství se mi zdály šílené sny. Ne tedy o dětech, ale jakoby „možná budoucnost“. Vždy jsem se probudila v noci úplně hotová. Manžel tehdá prohlásil, že to je jak scénář k hororu, že by ho zajímalo kam na to chodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17065
22.10.19 12:02
@krysoleta píše:
Já bych to připsala na seznam příznaků těhotenství :D Předtím jsem tolik snů taky neměla.

Já krom těhotenství, jsem podobné sny měla i v pubertě. Otázka je, zda se mi takové sny nezdají v období hormonální bouře :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.10.19 12:10

Ještě ani nejsem těhotná, snažíme se pár měsíců a už mám sny o tom, že bolestivě potratím :nevim: Spíš to vyvolává to zbožné přání, aby vše vyšlo a podvědomí si už pohraje samo, není to o těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17065
22.10.19 12:15
@terryuiu píše:
Ještě ani nejsem těhotná, snažíme se pár měsíců a už mám sny o tom, že bolestivě potratím :nevim: Spíš to vyvolává to zbožné přání, aby vše vyšlo a podvědomí si už pohraje samo, není to o těhotenství.

Možná ano, ale já tyto sny měla i v pubertě. V těhotenství se mi tyto sny vrátily a nebyly o těhotenství. Dokonce u prvního těhotenství se mi v jednom snu zdálo, že mám už dvě děti a já v té době neměla žádné krom toho drobka v břiše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
22.10.19 12:16
@elen-ka píše:
Já krom těhotenství, jsem podobné sny měla i v pubertě. Otázka je, zda se mi takové sny nezdají v období hormonální bouře :think:

No mě taky přítel řekl, kam na to chodím. Hlavně o víkendu klidně prospím 12 hodin a ještě bych klidně spala dál :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
22.10.19 12:17
@terryuiu píše:

Hlavně na to nesmíš myslet, já jak chodím do práce tak řeším hlavně práci. Tak snad ti to dobře dopadne držím pěsti ✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 00:29

Ja jsem tehotna a mam silene sny! Nicmene silene co se tyce sexu! Kazdou noc spim se spoustou cizich chlapu, mladi, starsi, nekteri vubec nejsou me typy.No a delame vsechno mozne :lol:.Manzel to nevi-chudak co by si pomyslel, ze jeho manzelka je virtualni slapka :lol: :lol:.O miminku se mi paradoxne zatim jeste nezdalo a to uz za chvili rodim 😃.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat