Reklama

Streptococcus agalactiae, přemnožení v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SayakoSWW
Nováček 9 příspěvků 21.11.17 22:24
Streptococcus agalactiae, přemnožení v pochvě

Ahoj, nedávno mi bylo zjištěno, že se mi v pochvě přemnožuje streptococcus agalactiae, gynekolog v nemocnici i můj mi řekli, že se s tím nedá nic dělat a ať se s tím smířím, ale přijde mi to divné, pokud vím, streptokok je nebezpečný. Navíc se opravdu nechci smířit s tím, že kvůli tomu musím mít neustále vložku a ten zápach je taky velmi nepříjemný… Stydím se kvůli tomu jít s klukem do postele (ještě jsem nikdy nebyla, tak ani nevím, kde jsem ho mohla vzít). Takže se ptám, opravdu se s tím nedá nic dělat a jestli dá a máte s tím některá zkušenost, co vám pomohlo? Děkuji za odpověď. :(

Reklama

Reakce:

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 21.11.17 23:31

@SayakoSWW ahoj já jsem streptokoka měla a gynekoložka mi na to napsala dafnegin globule a vaginální krém stejne značky a pomohlo to:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 00:52

Ahoj, nebezpečný je spíš stafylokok, než streptokok, ale i ten si zaslouží léčbu. Také jsem kdysi měla a dostala jsem léky, ale už nevím jaké, je to hodně dávno, ale bylo to ok. Z volně prodejných věcí můžeš zkusit rosalgin, pokud si dokážeš udělat výplach.
anonym, pro mě intimní téma o zdraví

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 04:39

Posiluj imunitu. Doporucuju coriolus od mycomedica, drags imun od energy- tim muzes udelat i vyplach 20kapek do pul litru vlazne vody. Myslim, ze je i na streptokoky. Kupuju od energy. Pocitej s dlouhodobych branim.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >