Streptokok a hemofil

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 22.02.16 12:23
streptokok a hemofil

Ahoj holky, mám dotaz, zda někdo nemá zkušenost, jak se zbavit těchto dvou breberek..Syn 3 roky nyní prodělal spalovou anginu, měl na 10 dní Ospen 400..minulou středu je dobral a v pátek už měl zase horečky, přitom nikde nebyl..tak dostal další antibiotika, protože z krve vyšlo sice nízké crp, ale vyšší počet bílých krvinek, takže v těle furt naka infekce..udělali mu vytery z krku a nosu..dneska jsem tam volala a závěr je, že má v nose streptokoka a v krku hemofila..nemáte někdo zkušenost, jak se toho zbavit? krom antibiotik? četla jsem o lichorerisnici, ale všude píšou, že to není pro děti :nevim: budu ráda za jakoukoli radu..děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 12:53

Ahoj, dcera trpěla angínama často i syn. mají 8 a 1 rok. Dceři chtěli trhat mandle, vysoké aslo apod. Zašla jsem k homeopatovi, ten mi dal místo antibiotik lichořeřešnici, kuličky streptococsinum a merkulius. vše se bere týden. poté thymuline jako prevenci každé ráno. od té doby vždy řešíme angíny už takhle. aslo kleslo. kontrolní výtěry provádíme u dr. naposled měla dcera streptokoka na 4 křížky po dvou týdnech běžná flora.
Doporučuji.

huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 12:53

Lichořka je i pro miminka v sirupu i v tabletách.

gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 22.02.16 13:07

@huanca a mohla bych poprosit o odkaz jakou lichorerisnici davas? a na ty homeopatika streptococsinum jsem koukala, ale nenašla jsem, že by byla volně prodejna :nevim: :nevim:

huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 13:11

A nemuzes navstivit nejakeho homeopata? Ten ti vse proda, rekne davkovani udela banky diteti i laser. U nas to tak chodi a uz po tech bankach se vzdy ulevi…

tiedangel
Povídálka 24 příspěvků 22.02.16 13:12

Neměl spíš streptokoka v krku a hemofila v nose? Jinak ty další atb podle mě nejsou na místě, leukocyty byly ještě pravděpodobně zvýšené po předchozí angíně…

huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 13:13

Lichorka v tabletach

gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 22.02.16 13:17

@huanca kouknu jestli nějaký v okolí je..nemám s tím zkušenosti..dekuji
@tiedangel Nejsem si jistá, kterého měl kde :nevim: kdyby neměl zase 39 horečku, tak bysme k dr. nesli a ani na to nepřišli a další by nedostal..ale on 24 hod.po dobrani zase hořel..

tiedangel
Povídálka 24 příspěvků 22.02.16 13:24

Myslím, že ta horečka dost možná nebyla způsobená bakteriema, spíš se třeba přidala nějaká viróza. Nojo, obvoďáci a antibiotika, to je věčnej problém…jako doktor-mikrobiolog s nima pořád bojuju :? Spíš bych dala něco na posílení imunity. Teď už je aspoň bez horečky?

LLLL
Kelišová 5970 příspěvků 22.02.16 13:29

Bojujeme s anginama od listopadu, podobne jsme to meli v prosinci, par dni po dobrani ospenu zpet horecky, dostal klacid, nezabral, angina se rozvinula a pres vanoce penicilin injekcne. Pak na doleceni jeste ospen. 3t v lednu ok, manzel prinesl z prace rymicku a kluk do tydne dalsi angina. Zinnat zabral okamzite. Na imunitu ma hlivu, vit C, laktobacily, colostrum… po celou tu dobu co marodi… tak jsem zvedava, jak dlouho vydrzi ted..

huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 13:31

Opravdu vam vsem doporucuji homeopata. Ja na to kdysi neverila vubec ale ted nestacim zirat. Vsecky ty trable jsme prozivali taky a porad dokola dokola. Anginy leceny antibiotiky se proste vzdy vraceji…

tiedangel
Povídálka 24 příspěvků 22.02.16 13:34

Pořádně doléčený angíny by se vracet neměly. Jinak, léčit angínu jen homeopatiky je dost o hubu…

gargamelinka
Echt Kelišová 9392 příspěvků 22.02.16 13:35

@tiedangel jó jo..měl jí jen v pátek a fakt jen zase vysokou teplotu, nic k tomu..žádný kašel, rýmu..hooodne sem ty antibiotika zvažovala, ale chlap mě přesvědčil, že když vyšla krev na prd, tak je dáme a ráno mi říkala sestra, že je dobře, že jsme je nasadily kvůli těm mrcham :nevim: na imunitu mám doma imunoglukan..tak ho zase nasadime.. @LLLL ty jó to je taky antibiotik do takovýho telicka :,( já z nich mám hrůzu, nejsem antibiotikovy typ..nerada je nasazuju

huanca
Kecalka 167 příspěvků 22.02.16 13:38

@tiedangel kdyz je to i pod kontrolou obvodni dr ktera dela kontrolni stery z krku a potvrdi ze je nalez negativni tak to o hubu neni. A vraci se anginy po atb proto, protoze se neodstrani priciny, proc se ty anginy vyskytuji a to je imunita.

LLLL
Kelišová 5970 příspěvků 22.02.16 13:45

@gargamelinka no presne tak. Takovy koktejl jsem snad nemela za cely zivot dohromady, mladej to zvladl za tri mesice :/
Nad homeo stale premyslim, rozhodne tim nehodlam resit nastalou anginu, tu jedine atb, ale spis tim prave predchazet… Taky si rikam, ze se ted vymarodi a bude to v pohode, prvni rok ve skolce… :/

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama