Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj, měla jsem nějaké střevní potíže, moje příznaky: zvracení, průjem, zimnice, bolest svalů, velmi vysoká horečka. Byla jsem i v tom nejhorším dnu v kontaktu se svými rodiči, manželem, dětmi, nikdo nic takového nechytl.
Dnes začaly mít děti rýmu - klasika, kýchání, ucpaný nos, teplota 37,0 zhruba.
Manžel mi tvrdí, že to mají ode mne, že se to u nich projevilo takhle.
Jedno nemohlo jet dnes na výlet, tak jsem to obrečela, že za to můžu.
Ale upřímně… se mi to prostě nezdá. Myslíte si, že by se to mohlo takhle projevit?
Blbost..kdyby to měli od tebe tak mají potíže stejného rázu…a i kdyby to od tebe chytli přece jsi to neudělala schválně ne? A Brečet že dite nemohlo na výlet
…jasně je mu to asi líto, ale tak mu to můžete o prázdninách vynahradit…nemocný by si to stejně neužil…
@Vladusxx Jasně, moje reakce byla neadekvátně senzitivní, to vím a trochu si teď klepu na čelo. Ale po třech dnech, kdy se spíš potácím a nefunguju, mě časně ráno fakt, že nepojede na výlet kvůli mě nějak rozhodil. Možná to bylo i ze šoku, že ho budu mít doma. ![]()
Dítě vzalo svoji neúčast úplně v pohodě.
Mně jen zajímá, jestli si někdo myslí, že můžou mít rýmu z mé střevní chřipky.