Mohou to být strie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 304 příspěvků 21.11.17 21:33
Strie? Nebo co?

Ahoj, dneska jsem vylezla ze sprchy a v zrcadle jsem si všimla, že mám na hýždích takove až skoro tmavě červené čárky. Na obou půlkách. :roll: :lol: Zadek je jediné místo, kde se mi zatím dělají strie, takže předpokládám, že by to mohly být ony, ale vůbec netuším, kde se najednou vzaly? 8o Necvičím, ani jsem výrazně nepřibrala (maximálně 2 kg). A podotýkám, že mám i lehkou podváhu. Nikdy předtím se mi to neobjevilo, i když už na zadku a bocích nějaké strie mám. :nevim: Nějaké zkušenosti a rady?

Reklama

Reakce:

Pandemie
Stálice 96 příspěvků 21.11.17 21:50

Bud otlaceniny, nebo ses skrabla, nebo strie. Mazat, masitovat, stipat, at se kuze prokrvi.

pannda
Kelišová 6410 příspěvků 29 inzerátů 21.11.17 22:48

Střídavá teplá a studená sprcha…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama