Reklama

Mohou to být strie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 304 příspěvků 21.11.17 21:33
Strie? Nebo co?

Ahoj, dneska jsem vylezla ze sprchy a v zrcadle jsem si všimla, že mám na hýždích takove až skoro tmavě červené čárky. Na obou půlkách. :roll: :lol: Zadek je jediné místo, kde se mi zatím dělají strie, takže předpokládám, že by to mohly být ony, ale vůbec netuším, kde se najednou vzaly? 8o Necvičím, ani jsem výrazně nepřibrala (maximálně 2 kg). A podotýkám, že mám i lehkou podváhu. Nikdy předtím se mi to neobjevilo, i když už na zadku a bocích nějaké strie mám. :nevim: Nějaké zkušenosti a rady?

Reklama

Reakce:

Pandemie
Kecalka 105 příspěvků 21.11.17 21:50

Bud otlaceniny, nebo ses skrabla, nebo strie. Mazat, masitovat, stipat, at se kuze prokrvi.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 21.11.17 22:48

Střídavá teplá a studená sprcha…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >