Strie v mladém věku

6.7.20 22:09

Strie v mladém věku

Dobrý den
Mám docela pro mě velký problém :,(
Od doby co se mi zhoršila moje alergie a doktorka mi dala prášky xados které mi nepomohli :( tak jsem bohužel po nich nabrala váhu a vznikli mi strie a to na poprsí a stehnách a teď nevím co s tím mám dělat nejsem ani tak stará abych měla strie… Je mi to trapné ale je mi teprve 17 let a už v tom to věku mít strie jak po dětech se mi moc nelíbí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3230
6.7.20 22:10

Nic, možná jen opalit. Nic na to nepomůže. A neboj, my nektere po dětech ještě v důchodu nejsme.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 22:12

@mackA159 děkuji za odpověď
Ale prostě mě to mrzí že kvůli nějakým prášku mám zničené tělo a to jen blbé strie :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12848
6.7.20 22:13

@Eliška172002 nic, strie nezmizí, jen časem zblednou a nebudou tak vidět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6717
6.7.20 22:14

@Eliška172002 Strie nemají jen staří lidé :nevim: A nepomáhá na ně nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
6.7.20 22:17
@Eliška172002 píše:
Dobrý den
Mám docela pro mě velký problém :,(
Od doby co se mi zhoršila moje alergie a doktorka mi dala prášky xados které mi nepomohli :( tak jsem bohužel po nich nabrala váhu a vznikli mi strie a to na poprsí a stehnách a teď nevím co s tím mám dělat nejsem ani tak stará abych měla strie… Je mi to trapné ale je mi teprve 17 let a už v tom to věku mít strie jak po dětech se mi moc nelíbí :,(

Strie jsou následkem rychlého zvětšení objemu. Nejsou jen po dětech. Zkus kokosový olej nebo oleje proti striím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
6.7.20 22:21

Já mám prsa samou strii asi od 16 let. Chodila jsem na laser, 2× týdně asi dva měsíce v kuse, dělal to můj gynekolog a nabídl mi to. Nakonec to sestřičky uhrály na pojišťovnu, po těch 2 měsících si i dělaly srandu, že mě měly vyfotit a tím si dělat reklamu na ten laser :lol: strie nezmizely, ale vybledly tak, že nešli zas tam moc vidět. Byly světlé a teda rozdíl obrovský oproti těm rudým a krvavym. Možná by to časem taky vybledly, ale takhle to bylo rychlejší a přišlo mi, že se i zatahly :think: prostě byly menší. Hlavně nestresuj a příjmy své tělo takové jaké je teď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
6.7.20 22:22

Dcera ma strie na stehnech od 9 let. A to byla stihla, jen rychle rostla.Dnes je z ni nadherna 12 leta „modelka“,strie uplne vybledly a jsou videt jen zblizka.Bud v klidu, to jsou male veci. A nemyslim si, ze by prasky na alergii mohly zavinit ztloustnuti. Proste se z Tebe stava zenska. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 22:23

Děkuji všem
Ale i tak mě to dost štve takhle v mladém věku spíš se bojím že to budou odsuzovat kluci nebo holky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
6.7.20 22:23

Mě se udělaly taky asi v 15, brala jsem spoustu kortikoidů a co si budem, do toho jsem v pubertě dost papala… teď je mi 30 a vybledly tak, že v podstatě jako by nebyly. Tak nevěš hlavu a sportuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
6.7.20 22:25

Taky se mi udělaly velmi brzy, určitě ještě na ZŠ. Na boku a na prsou. Je to dané stavbou kůže a když máš k tomu sklony, tak nic nepomůže. Zajímavé je, že v těhotenství se mi udělala na břiše jenom jedna (mamka prý měla úplně fialové břicho). :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
6.7.20 22:27

@Eliška172002 kluci si těchto blbostí nevšimnou a holky si vždycky něco najdou :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2653
6.7.20 22:28

Mám je snad od 12 let, časem vyblednou a nejsou tak vidět

Jinak tyto diskuse o striich a bezchybnem vzhledu mi vždycky připomenou tuhle písničku…

https://youtu.be/tvTRZJ-4EyI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
6.7.20 22:44

Na ostatni se vykasli. Treba zjistis, ze kamaradky maji zada samej bedar, nebo chlupaty nohy. Kazdej jsme nejakej.Jsou na svete mnohem vetsi problemy, nez strie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
7.7.20 07:22

Váhu jsi nenabrala po lécích.. Prostě jsi rychle přibrala a kůže to nevydržela.. Strie časem vyblednou a stáhnou se a nebudou téměř vidět.. Maž je kokosovým olejem a bambuckým máslem.. A bude to dobré.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama