Stroupky v hlavě u miminka

162
18.1.20 19:09

Střípky v hlavě u miminka

Ahoj mám dotaz mám dcerku 4m a má v hlavičce strupky mela první suchou pokožku a pak se ji udělala strupy byli sme u dr. a je to sebora dostaly sme nato mastť Uriage Bebe tak nájem. ale jak ji teď ty strupky jdou dolů tak i z vlaskama :,( A na úplně pěšky všude je to normálni? Měly ste některá..mě je z toho hnusně když to vidím :roll:
Jinak nam dr. i zjistila ekzem:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3819
18.1.20 19:12

@Miskaa91 ty mas automatickou opravu u tel, ze? Neda se to cist :mrgreen:
Zavolej dr, ze ji to leze dolu i s vlaskama, zkus to jen promastovat olivovym - kokosovym olejem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
18.1.20 19:13

Četla sis to po sobě? :mrgreen: Jinak myslím, že vlásky dorostou, jestli jsem dobře pochopila na co se ptáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45829
18.1.20 19:20
@Kolarkaa píše:
@Miskaa91 ty mas automatickou opravu u tel, ze? Neda se to cist :mrgreen:
Zavolej dr, ze ji to leze dolu i s vlaskama, zkus to jen promastovat olivovym - kokosovym olejem..

No, kolikrát tu ctu fakt perly.. Ze si to ty lidi po sobe neprectou :nevim:
Jsem byla zvedava na střípky v hlavě :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.1.20 19:33

Jako vtipny to je, ale ze si nekdo po sobe text neprecte, to nechapu :mrgreen:.Vlasky ji dorostou, neboj! Jestli ti nedela dobre to videt, tak bych dala tenounkou bavlnenou cepicku na doma a mas to :).Dr. zavolej, treba ji ta mast nesedi, pokud se to nelepsi a nebo se to bije s ekzemem. Mazala bych i bepanthenem treba :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
18.1.20 19:50

Je to hodne caste a neni to nic hrozneho. Kup od Biodermy krem na supiny ve vlasech ABCDerm Babysquam, namaz do kuze, nech pusobit, umyj a pak hrebinkem vsivackem lehce vydrbavej. Nekdo to dela jen olejem. Casem to ale stejne prejde samo. Plesata nebude neboj, mely to obe moje dcery a opravdu hodne a maji vlasy obe na zadek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
18.1.20 19:56

@tini jj ten ABCDerm Bioderma taky doporucuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
18.1.20 19:58

Syn měl taky hodně, ničím jsem nemazala, jen vyčesávala, vlasy má husté, nepřišel o ně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
18.1.20 19:58

Tyvado :D :D :D až teď to ctuu!! Ten tel su dělá co chce no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
18.1.20 19:59

@Kokokodak jo pochopila si správně 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
18.1.20 20:05

Někde jsem i četla že to nejde hned pryč ale až po týdnech, malá to na už delší dobu já mazala jen olejickem a vysecavala, a ve středu sme byli v poradne tak Dr. Hned dala tohle a i novou kosmetiku na myti i mazání kvůli ekzemu, jinak sme používaly Johns a mazala jen infadolanem,
Jemi ji líto jak má ty mapicky prázdné ba hlavičce pac vlasku mela dost.no uvidím počkám ještě pár dnů a budu volat pokud to půjde takhle pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
18.1.20 20:18

Připojím se k tématu s dotazem - máte někdo zkušenosti, že to děti trápilo ještě skoro ve 2,5 letech? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
18.1.20 20:27

Obě moje holky měly seboreu, u první zmizela sama cca v 9 měsících. Doktorka nám dala i nějaké masti, nepomohly. U kožní nám lékařka říkala, nechat být upraví se to samo. Její syn to prý měl do 9 let. Druhá dcera 16 měsíců má doteď, už to neřeším, padá to tak nějak samo, občas i s vláskama, ale ty samozřejmě dorůstají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
18.1.20 21:14

To je hrozný!! Myslíte že to ty dětičky pálí? Nebo svedi? Malá my obcas pláče a má to červené přes den. Když ji to mažu tak hezky drží jako by ji to dělalo dobře že ji to zároveň skrabu, vždy ji to jako vmasyruji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
18.1.20 21:35

Syn to měl tak moc (nebo jsme to podcenili, nevim), že nám Dr dala kortikoidni mast a tím se ty strupy odlepily od pokožky samy, protože vyčesáváním by to šlo do krve. Po odpadnutí jsme to měli stříkat nevím Ichtamo… Bohužel to slo i s vlaskama, takže syn vypadal jak Harry ze Sám doma (nahoře ples a po stranách vlasy), vše dorostlo a pak měl výstavní husté vlasy nahore na stojáka :) pak to lehlo :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat