Studium na vysoké škole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.6.22 22:57

Studium na vysoké škole

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli tu nemá někdo zkušenost s kombinovaným studie na UHK - konkrétně Management cestovního ruchu.
Mám obavy ohledně dnů, kdy probíhá výuka. Nikde se mi nepodařilo najít, kdy se vlastně do školy jezdí, jestli je povinná docházka nebo jestli jsou nějaké sankce pokud se rozhodnu nenastoupit.
Neporadil by někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13759
17.6.22 05:16

Tak pokud se rozhodneš nenastoupit, tak prostě nenastoupis. Nic víc.

A s těmi dny není nic jednoduššího, než zvednout telefon a zavolat na studijní oddělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60051
17.6.22 06:00

Nemohla jsem loni nastoupit do Ostravy, protože mi v práci nebylo umožněno, abych dojížděla do školy v týdnu. Prostě tvrdý zákaz. Takže jsem psala v září na studijní e-mail, že nemohu nastoupit a přišel mi zpět dopis. Ale to bylo po zápisu.
Před zápisem to řešit asi nemusíš. Prostě nenastoupíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.22 17:25

Holky. Chtěla bych se zeptat. Studuje některá z vás dálkové studium při miminku?
Synovi je měsíc. Ale chtěla bych až od příštího roku. To by byl klukovi rok.
Jaky na to mate názor???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
23.6.22 00:49

Které dny se dochází do školy má většina škol uvedených někde v základních informacích pro uchazeče. Nástup na školu, pokud je to běžná veřejná škola, povinný není. Jen, kdyby sis to rozmyslela, včas studium ukonči. Pokud budes studovat někde jinde, kde překročíš dobu studia, tak i těch pár dnů tě může stát desítky tisíc na poplatcích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat