Studium při mateřské

Anonymni
19.7.08 23:08

Studium při mateřské

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s dálkovým studiem zdravotní školy při MD?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.7.08 23:21

Mám zkušenost s denním studiem VŠ při mateřské dovolené.
Co chceš vědět?
Na žádné problémy jsem nenarazila.

• Nahlásit
  • Citovat
856
20.7.08 08:53

Zdravotní ne, ale jestli do toho půjdeš, držím palce. Já od září začínám SOU obor Kuchař, protože mě baví vaření a mateřská je výborná šance. Při práci bych si to asi dovolit nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
20.7.08 11:12

Zkušenosti nemám, ale chystám se dálkově dostudovat VŠ. Myslím, že to problém není…

Co je to za zdravotní školu?…střední? Zajímá mne to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.08 19:35

Ahoj, já mám průmyslovku, když zrovna nejsem na MD, mám super práci, 3 dětičky a mám už delší dobu potřebu pracovat a pomáhat ve zdravotnictví. Vím zní to divně, ale jakoby se ve mě cosi zlomilo a asi se svými znalostmi nemůžu rovnou na vyšší studium. Jak to děláte na denním nebo dálkovém, kam dáváte dětičky?

• Nahlásit
  • Citovat
1955
20.7.08 21:41

Ahoj,mám pocit,že dálkové studium zdravotní školy není problém pokud je to střední.Ale mám pocit,že u vyšší musíš být zaměstnaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7098
12.8.08 13:34

Ahojky …jen nakukuji
v září se chystám studovat VOš ..obor dentální hygiena ..
Podmínkou k přijetí do 1.ročníku tříletého dálkového studia je úplné střední odborné vzdělání se zdravotnickým zaměřením a minimálně jednoletá praxe ve zdravotnické profesi (zubní ordinace, zubní laboratoř, nemocnice…
tak já mam gympl ..pak VOŠ zubní laborant a 4 roky praxe
Ondřej jde do školky ..tak snad to zvládnem ..
a to bych ještě chtěla 2 mimi :oops: ..teď to nevyšlo ..ale bojuji dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kb
29.8.10 23:17

Ahojky…prosím Tě a nastupuješ na soukromou VOŠ nebo státní? Já přemýšlím nad tím oborem taky, ale trochu jsem zaspala, i když přihlášky na soukromé berou až do 31.8. :-D A prosím Tě ještě, dělala jsi nějaké přijímačky? Díky Klaudie

• Nahlásit
  • Citovat
30.8.10 09:21

Ahojky, já se zdrav. školou zkušenosti nemám, ale dělala jsem při prvním klukovi 5let dálkově Obchodní Akademii(abych si dodělala maturitu) a nebyl žádný problém, byla státní, takže jsem ani nic neplatila. Vždycky jednou týdně jsem šla na celý den do školy. Profesoři byli vynikající. 5 let dlouhá doba, ale tak rychle to uteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená
30.8.10 12:28

Zdravím, pokud máš střední školu s maturitou, tak se přihlas buď na VOŠ zdravotní nebo se dá zkusit bakalařské studium, ale denní forma, ošetřovatelství dálkově mohou studovat pouze registrované sestry. Ale k tomu aby ses přihlásila k dennímu studiu, tak ti stačí maturita. Možná by se dal domluvit individuální studijní plán. Pokud již maturitu máš, tak je blbost hlásit se znovu na SŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
Hanka16
4.11.10 16:53

dotaz

Ahoj prosím Tě, neporadila by jsi mi na mail (hanahyzova@seznam.cz) kde je možné studovat obor dentální hygiena dálkově na Moravě? Děkuji Ti moc a přeji hodně úspěchů při studiu. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
1
26.6.15 07:36
@Anonymni píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s dálkovým studiem zdravotní školy při MD?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama