Suché plstění
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Suché plstění
Ahoj maminky,
věnujete se některá plstění jehlou? Nedávno jsem se do toho pustila a celkem bez problémů zvládám vytvořit kuličky (už z nich má dcerka náhrdelník
), ale na víc si zatím netroufnu. Vím, že se takto dá tvořit ledacos, ale nikde jsem nenašla návody a „od oka“ mi to moc nejde. Asi nejsem dost kreativní ![]()
Máte některá stejnou zálibu? Kde kupujete vlnu a další pomůcky? A co všechno zvládáte vytvořit?
Díky za tipy ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Koupila jsem vybavení,ještě nezkusila.Materiál zakoupen na MBB.
Nějaké video návody jsou na You Tube.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem právě koupila vybavení normálně přes internet. obchod a nedávno jsem se do toho pustila, zatím mě to docela baví a už přemýšlím, kde výhodně dokoupím vlnu
A na YouTube moc návodů v češtině není, tedy alespoň jsem je nenašla, ale teď mě napadlo zadat to v angličtině a tam je těch návodů fakt dost, objevila jsem tam třeba návod na velikonočního zajíčka a vypadá to docela jednoduše, tak se do toho asi pustím ![]()
Ale koukám, že jinak tady asi moc maminek s touhle zálibou není ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já myslím,že obecně není moc lidí co plstění dělá,lze to soudit i podle nabídky e-schopů.Všeho plno,ale na to plstění je toho málo.
Já to zatím nezkusila,ale chystám se na to.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, já jsem plstilka
ale teď jak mám malého, tak se tomu moc nevěnuju, ale před tím jo, naplstila jsem toho dost. Hlavně zvířátka, na kuličky moc nejsem
Vlnu a jehly jsem objednávala buď přes fler nebo jeden internetový obchod a dobrý ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahojky,
taky se na to chystám a sháním rady a nápady. Vypadá to jednoduše, tak uvidíme … Tady je v Jihlavě jeden obchůdek s věcmi na tvořeníčko, tak si myslím, že se zkusím poptat tam ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak to nás pořád moc není, ale aspoň že nejsem sama ![]()
Jinak teda hlásím, že už jsem zkusila toho velikonočního zajíčka, ale vypadá spíš jako lední medvěd
Ale je to parádní aktivita na odreagování, nezabere to moc místa, může se to kdykoliv odložit… ani prsty už nemám tak rozpíchané ![]()
Tak se pak pochlubte, co už zvládáte ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky, tez tcorim plstene andelky. Nase rodina ma ovecky, pokud byste nektera z Vas chtla surovou vlnu (kterou si doma vycistite, vyperete), mohu Vam posilat. Mamemji prubezne dost, 3 ovecky a ctvrta se narodi v lednu
. Pokud byste chtely, napiste mi na hrabcovajitka@seznam.cz kolik chcete a kam poslat. Cena napr za 4 kg vlny je 160 kc plus posta kolem stovky. JITKA
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nekdo aktualne plsti? Dnes jsen nakoupila u p. Skorpilove pomucky a chci se do toho pustit. Mam obe ruce leve, tak uvidime ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Šmajrá už neumím číst… čtu místo L - R
a ještě si říkám, hmmm, tak to si dělají srandu, takový název diskuse ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@statecna.oslice píše: Šmajrá už neumím číst… čtu místo L - Ra ještě si říkám, hmmm, tak to si dělají srandu, takový název diskuse
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobry den chci se zeptat chci si koupit vlnu ale mate me tam to oznaceni „mic“ a predtim je cislo ale ja nevim co znamena. Muzete mi prosim poradit?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Moni891981 To budou microny nebo-li tloušťka té vlny
@Poustevnice A kdyby prstění, tak co, když takhle nic ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ještě se chci zeptat zda máte zkušenost se španělskou ovči vlnou všimla jsem si že je o dost levnější
- načítám...
- Citovat
- Zmínit