Sundává si plenu!

1243
20.7.15 18:29

Sundava si plenu!

Tak a uz je to i u nas a ja jsem na palici! Abych vam priblizila situaci, nas skoro 20mesicni syn objevil kouzlo sundavani plen. Nevydrzi v ni ani pet minut. Tak jsem mu do obyvaku postavila nocnik, chodim s nim vysvetlovat, ze se tam cura, sam od sebe si na nej treba sedne, koukne pod sebe, ale neudela tam nic. Misto toho se za chvilku vycura (nebo i vykaka :zed: vedle) a ja jsem na prasky. Kdyz ho tam posadim ja, vzteka se. Kdyz se pocura, uvedomuje si, ze neco tece, i mi chodi ukazovat, kam se neco „povedlo“. Uz je takhle bez plen treti den a ja uz nevim, jak na nej :zed: nejake rady?!? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
20.7.15 18:32

Dej si pivo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
20.7.15 18:33

Tak jestli se na nočník zatím nenaučí, budeš muset vymyslet oblečení, které si nesundá (a nesundá pak ani tu plenku). Kalhoty (kraťasy) s laclem, klidně obléct obráceně, aby na zapínání nedosáhl nebo něco takového. Dcera tohle dělala jen s pyžamem a plenkou, pomohlo dát overálek obráceně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6210
20.7.15 18:35

No, to bude trvat déle než tři dny. U nás od sundání plen po spolehlivé chození na nočník půl roku. Good luck :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
20.7.15 18:37

Tedka dela pampers ty plinky co jsou jako kalhoty. Nezalepuji se, ale ma je jen nasazene jako spodky. Netusim teda jake v praxi jsou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.7.15 18:38

@RoseK preji hodne pevne nervy a at to co nejdříve prejde :palec:

• Citovat
  • Upravit
28762
20.7.15 19:08

Šikovnej kluk, konečně přišel na to,;(když ne maminka) že se čůrá mimo plínu. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.7.15 19:26

Malej si takhle začal sundavat pleny a zda tři dny začal chodit na nočník, nechápala jsem, ale prostě si k tomu došel, nicméně na spaní to zatím nedává a taky si plenu jednu dobu sundaval, když jsem ho uložila a pak byl problém, tak jsme ji omotávali izolepou, to nesundal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
20.7.15 19:42

@RoseK Zkus plínky od Pampers Active boy pants (myslim). Syn je teď nosí. Jsou jako kalhotky, nasazovací. Syn má teď 22 měsíců a nemyslím že by je sundal (fakt pěkně drží).

Jinak my teď přes den taky jedem bez plen (cíleně) a náš mladý pán se teď naučil počkat s čůráním kakáním na plínku na spaní. I mi sehraje divadlo, že „hají hají“, abych mu ji dala, on se v klídku vyčůral a pak mě zavolá že spaní nee :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama