Super perličky našich poloviček

33134
9.7.13 17:19

super perlička

Ahoj holky, zajímalo by mě jak jsou na tom vaše drahé polovičky. Zda se jim podařilo ve chvilce romantiky, něžností atd.. říct nějakou blbost, ze které by se vám chtělo brečet, nebo smát.
Včera jsem po sprše lehla na gauč úplně mrtvá, všechno mě bolelo. Přítel přišel a sám od sebe mi začal masírovat chodidla.Bylo to fakt super. Říkala jsem mu jak je úžasný a šikovný a když jsem pronesla, že mu jsem opravdu vděčná-tak pronesl-ˇchceš asi odrbat plísen, že jo? 8o 8o :mrgreen: :mrgreen: No bylo po romantice, ale nařehtala jsem se jako blázen.
Tak by mě zajímalo, jak je to u vás? Máte taky něco? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.7.13 17:28

Jo, když usínal, oslovil mě jiným jménem :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.13 17:29

My jsme teď o víkendu měli dítě u mamky a docela jsme si užívali sexu. No a včera jsem si takhle zas zablbli a pak jsme se bavili, že dnes dorazí prcek a zas to začne, ale že to volno bylo super a že jsme si to pěkně užili. Najednou se zamyslel a já mu řikám: Na co myslíš zlato? A on: Počítám. A já: Co počítáš. A on: Na kolik týdnů máme na š*káno a jak dlouhej mě zas čeká půst. A bylo po zábavě. :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
ikyki
9.7.13 17:30
@Anonymní píše:
Jo, když usínal, oslovil mě jiným jménem :?

To není perlička ale průser :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.13 17:33

@ikyki No však už je u ní…

• Nahlásit
  • Citovat
3423
9.7.13 17:34

Jednou před Valentýnem jsme se s přítelem domluvili, že si nebudeme dávat žádný dárky, ALE říkám si, to bude jenom jeho finta a já pak budu vypadat jak blbec, že on mi něco koupil a já jemu ne.Tak jsem šla do obchodu a vybrala mu krásné boxerky. Potom pro mě přijel do práce a jeli jsme domů…Říkám si, třeba konečně dostanu ten zásnubák po 6 letech vztahu. Dojedeme domů, udělala jsem mu jídlo a jak jsem mu to donesla ke stolu, tak jsem mu dala balíček s boxerkama a čekala taky na dárek. Jeho reakce mě opravdu překvapila :) Vybalil boxerky a zahlásil: Tak teď jsi mě pěkně nasrala! Musím říct, že to byl ten moment, kdy jsem nevěděla, jestli se mám smát, nebo brečet :D A od té doby vím, že když chlap řekne, že si nebudem dávat dárky, tak opravdu nemám žádný čekat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.13 17:35

Byl horký večer, mazlili jsme se ve vaně, ptala jsem se ho, co by si přál (v sexu, že bych mu to splnila), a on že pivo… A byl konec :-)

• Nahlásit
  • Citovat
976
9.7.13 17:35

Když mi asi v šestém měsíci řekl: Já tě tak miluju, ty můj malej hrošíku" :evil: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
9.7.13 17:38
@wery85 píše:
Když mi asi v šestém měsíci řekl: Já tě tak miluju, ty můj malej hrošíku" :evil: :lol: :lol:

Ale to je hezké :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
9.7.13 17:46

Je :D Jenže to už jsem měla asi 15 kilo nahoře, tak bylo po všem. Dneska už mám 22kilo a říká mi Glorie (jako ta z toho kreslenýho filmu, nevím jak se jmenuje) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
9.7.13 17:55

Ká, oška když zařvala u porodu, tak se zeptal, co se děje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
9.7.13 17:55

@wery85
Glorie byla v Madagaskaru ne? :D

To my měli jednou po romantice, když si manžel v nejlepším pšouknul :lol: Nemohla jsem se nesmát, takže taky bylo po všem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
9.7.13 17:56
@dani24687 píše:
Ká, oška když zařvala u porodu, tak se zeptal, co se děje :mrgreen:

Niiiiiic, jen tak jsem měla náladu si zařvát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419