Reklama

Sušák na topení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 16.10.10 20:29
Sušák na topení

Ahoj, mate nekdo zkusenost s timto susakem na topeni??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Uvazuji o jeho koupi, bo doma mi nektere kousky nechteji na normalnim proschnout, zvazuji zda je betelny a unese treba ryfle.
Pokud mate nejake jine typy budu rada za ne, diky.

Reklama

Reakce:

savina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.10 22:07

Zajdi do Lidla, teď tam je v akci za 79,90Kč.
Je to super věc - máme 2 kousky. Na ručníky příp. když se vyperou ponožky nebo drobnější věci.
Jde dát na vanu, topení, dveře …

nety
Závislačka 4999 příspěvků 16.10.10 22:22

Ahoj, já mám přesně tenhle a je super, unese i ty džíny, ale nejvíc ho používám na ponožky, u těch často potřebuju aby byly suché co nejdřív. :mrgreen: Jsem s ním moc spokojená a budu kupovat ještě jeden. :-)
 http://www.dopo.cz/…astavitelny/

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 16.10.10 23:27

Mám taky z Lidla, teda jen 2 dny, ale zatím spokojenost :mrgreen: Za ty peníze 8-)

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.10 14:39

Přidávám se - máme ten sušák z lidlu a je suprový  :palec:

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 18.10.10 07:02

Ten z Lidlu jsem taky pořídila, zatím leží nevyužit, ještě netopíme:-) Ale bacha na moc rozpálený topení, madla jsou plastová. No, už je asi po akci ..

andysssek
Kecalka 264 příspěvků 03.05.14 18:18

My máme nějaký podobný u topení v koupelně a dáváme na ně uschnout ručníky po koupání… a spokojenost 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >