Sušička AEG 59840 - plíny a trička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18209 příspěvků 26.03.10 08:44
Sušička AEG 59840 - plíny a trička

Ahoj, prosím o radu na jaký program sušit plíny a trička - abych nemusela žehlit?

Dala jsem vše na MIX a trička jakžtakž jdou, ale teda plíny byly zmačkané strašně…

Je možné, že jsem tam toh jen dala moc?

Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 26.03.10 08:49

Jediné, co fakt MUSÍM žehlit, jsou právě plíny a trička (na svoje kašlu, ale manželova trika žehlím). Taky jsem zvědavá, jestli přijde někdo s nějakým zlepšovákem, ale já už tomu moc nevěřím. Plíny jsou prostě ze sušičky horší než z balkonu :nevim:

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 26.03.10 10:29

Mám stejnou sušičku…plíny tam radši nedávám, když je rozvěsím po topení, jsou pomačkané míň :nevim: A přijde mi, že se v sušce dost srazily. Žehličku kvůli nim nevytahuju…a trička - dávám program bavlnu na 7 kg, vytahuju hned po skončení a skládám ještě teplé, urovnají se pěkně sama. Někdy jsou pomačkané límečky, ale než to zanesu do skříně, tak se to srovná tíhou též samo :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 26.03.10 11:06

Taky se mi zdá, že se plíny zdrcly :nevim: Ale žehlit se teda fakt MUSÍ :zed: Naštěstí teď jich nemáme takovous potřebu, ael v létě, až bude druhé mimi, to bude horší. Ale to zas budu využívat ten balkon, tak dobrý :palec:
Jinak si tuto sušičku nemůžu vynachválit :pankac: :potlesk:

Filip Kucera
Povídálka 13 příspěvků 17.12.11 12:57

na progrm 73stupnu aLE program navim
:jazyk:

Filip Kucera
Povídálka 13 příspěvků 17.12.11 12:59

prosimvas proradite mi muj sy se počurava do slipu ma mu dat plinu :dance:.iž to nechapu kdysy to nděla.ma 6roku :idea:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >