Reklama

Sušička AEG 59850

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 30.04.10 17:18
Sušička AEG 59850

Mám týden doma tuto sušičku a furt se s ní učím pracovat a potřebovala bych radu.
Pokud peru běžné prádlo trička, spodní prádlo, ponožky, košile furt přemýšlím na jaký program sušit. Program bavlna se mi zdá zbytečně dlouhý a u MIX , který se mi zdá akorát mi vadí, že nejspíš přesahuju maximální náplň 3 kg (sušička je na 7 kg). Nevíte někdo co by se mohlo stát, když bude v sušičce víc prádla než je max. náplň? Podle mě se to jen nedosuší úplně perfektně a to klidně to jedno dvě trička dosuším půl dne venku. Dále by mne zajímalo, zda je možné nějak snížit teplotu sušení jinak než zvoleným programem, když všechny tyto programy jsou na méně než 3 kg.
Doufám, že jsou mé dotazy srozumitelně napsané.

Reklama

Reakce:

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 01.05.10 16:43

Ahoj, taky máme sušičku AEG, ale jiný typ. S programem, materiálem ani váhou náplně si hlavu nelámu 8-) Všechno suším na nejdelší program pro jednu tečku. Sušička si vždycky poradí, klidně pár minut ubere nebo přidá. Ale když skončí, tak je prádlo suché. :palec:

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 01.05.10 17:06

aha, ale já tam tečky nemám, jen jestli chci sušit min, střední a max a pak na kolik otáček od 800 do 1600 myslím. A snažím se těm nejdelším vyhnout, když to určitě jde i na ty kratší.

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 01.05.10 17:19

Aha, já tam mám tečky (stejně jako na cedulkách na oblečení) - 2 tečky bavlna, 1 tečka umělotina. A já suším umělé s bavlnou dohromady, takže volím 1 tečku. A délku programu volím nejdelší tj. Uložení do skříně, prádlo je pak úplně suché. Kratší programy nechají prádlo trochu zavlhlé, aby se případně lépe žehlilo.

Je mi líto, že jsem Ti neporadila. :-( Asi na to budeš musej jít metodou Pokus - omyl :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 01.05.10 17:21

asi jo ještě si počkám kdo má stejnou jak já, třeba někdo poradí.

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 06.05.10 19:31

Ahoj, holky,

já mám úplně stejnou sušičku jako Ty, Aspero, a stejný problém. Koupila jsem ji před týdnem. Asi založím diskuzi ohledně typů na sušení. Já to taky pouštím na bavlnu do skříně, ale tenká trika jsou přesušená a hodně pokrčená a silnější věci jsou na některých místech vlhké… Fakt nevím :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 06.05.10 19:42

Macku tak to budeme zkoušet spolu. Taky ještě ideal nemám najitý.

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 06.05.10 20:01

No já kažodpádně odmítám žehlit :-D

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 06.05.10 20:21

To jsem dvě. Nějak to jít musí, když si všichni sušičku chválí, jen na to přijít jak. Já peru tak málo, že teď momentálně jsem neměla na čem zkoušet.

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 07.05.10 12:08

Já dnes peru, tak dám vědět. Poprvé budu sušit ručníky, tak jsem fakt zvědavá.

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 23.07.10 21:00

Ahojte, taky ted cerstve mame tuto susicku a mam stejny problem… Prisly jste na neco? K zehleni mam velmi negativni vztah, tak by mi pomohly vase rady :lol:

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 05.08.10 23:30

Já nakonec suším na bavlnu a tu víc vysušenou než na žehlení. K žehlení se tváří jen kapesníky a na ty dlabu, jinak jen skládám. Jen je hlavní prádlo složit hned jak se dosuší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >