Vysavač Kärcher

Anonymní
29.4.10 12:44

Vysavač Kärcher

Ahoj,
zvažujeme koupi nového vysavače. Chtěla bych se zeptat, zda-li máte některá zkušenosti s vysavačema firmy Kärcher. Budeme ho kupovat do domácnosti na domácí použití. Ne profesionální. Prý jsou to jedny z nejkvalitnějších vysavačů na trhu za rozumný ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15406
29.4.10 12:56

My ho máme, klasický na domácí použití, žádný profesionální a musím dát za 1!! :palec: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.10 13:04

rhiannon a prosím tě, jak dlouhý je kabel od vysavače? 4ela jsem, že čtyři metry,ale to se mi zdá nějak málo…my máme dost velký byt a nerada bych do každé místnosti přepojovala kabel ze zásuvky. A ještě jdna otázka. Máš vysavač s tepovačem nebo bez něj? Já se pořád nemůžu rozhodnout. Bez tepovače je za cca 2500.- a s tepovače za 5 tisíc. Koberce máme kromě vstupní chodby a kuchyně všude.....děkju za odpověď! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.10 13:05

jo a vytáhne nečistoty z koberce i z hloubky? My mime teda koberce nový,ale přeci jen, budou tu x let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.10 13:06

a ještě jedna otázka a snad už poslední :lol: :lol: jak moc je hlučný?

• Nahlásit
  • Citovat
15406
29.4.10 17:17

My máme tedy nabíjecí, což je výhoda…a vydrží nabitý dost dlouho. Jinak máme bez tepovače (nemáme moc koberců, spíš plovoucí podlahu), ale máme k tomu i jeden další kartáč a ten bezvadně sebere i v koberci zastrkané kočičí chlupy. S tou hlučností to není nijak hrozné, určitě menší než klasický vysavač, co ještě máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
29.4.10 17:18

Ale taky určitě záleží na typu, který budete mít :nevim:

My máme opravdu jednoduchý vysavač, nicméně prokáže lepší službu než klasický…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.10 22:09

díky moc! My budeme kupovat jeden typ (teď si přesně nevybavím který…) za 2 tisíce. taky jednoduchý. Je na mokré i suché vysávání. A děkuju moc za odpovědi!!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama