Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte

15674
23.4.10 19:32

Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte

Ahoj.

Mám tiskárnu, scanner a kopírku v jednom a najednou začala špatně tisknout. Jednak děla pruhy (u černobílé kopie některé pruhy jsou bílé, jakoby nevytisknuté, u barevného tisku je obrázek pruhovaný) a taky tiskne jinak barvy. Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být? Předpokládám, že s tím budu muset do servisu.. :( Může to souviset s tím, že jsem měnila barvy v tiskárně? Za nové, taky Epson.
Pokud máte někdo podobnou zkušenost, prosím napište, jak to u vás dopadlo. Za odpovědi děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15674
23.4.10 19:33

Scanner funguje snad dobře - to je obrázek toho, jak vytisklo „normální“ fotku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
23.4.10 19:39

bych rekla, ze ti netiskne zluta vubec
a ty pruhy … rekla bych, ze je problem s hlavou, ale pokud vim, tak nevymennou hlavu maji jen canonky…

zkusila bych vyndat ty naplne a otrit to kontaktni misto i hlavu vlhkym haderm

nebo pockej, jeste driv - tiskarny mivaji vlastni program na cisteni hlavy, hledej to v dialogovem okne tiskarny… spotrebuje to teda nejakou barvu

jinac tioskarny vydrzej kulovy, je to spotrebni zbozi. pred lety jsem kupovala jako drahou kvalitni canonku s tonerams jednotlivych barev, jakoze bude levnej tisk a za 5 let odesla hlava, oprava navrzena za 5 000 …
takze tedka zvazujem laserovku (teda jen CB), fotklyx stejne netisknem
jinac budem kupovat tiskarny v akcich v supermarketech

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.4.10 19:45

ahoj v pc a podobných věcech se vyznám …proto radím

  1. buď sis koupila špatný barvy , myslím že byly dlouho na skladě , jsou zaschlé

2)zkoušela jsi vyčistit hlavu , trysky a podobně??jestli ne tak tak učiň

3)do servisu nemusíš z kus tohle pak se ozvy napiš mi typ tiskárny díky moc at vic poradím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
23.4.10 19:46

Pudli, tak tiskárna je rok a čtvrt stará. Je v záruce, ale Ježíšek jaksi záručák nedodal a nejspíš ho nemá :( .

A jako vždy se to rozbilo v době, kdy to zrovna potřebuju, takže představa, že bude měsíc v reklamaci nebo na opravě.. Ale už jsem s tím smířená, taky co mi zbývá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.4.10 19:47

canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
23.4.10 19:49
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?

my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 19:51

nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
23.4.10 19:51
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Tak jo, já příště Ježíškovi poradím :wink: . Ale obávám se, že do příštích Vánoc bez tiskárny nevydržím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
23.4.10 19:52
karolínka.sofinka píše:
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva

no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
23.4.10 19:54

hkac budto to ocisti hadrikem, nebo skus hledat nekde v dialogu tiskarny vlastni cisteni trysek, urcite to rozchodis. Protentokrat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 19:55
Pudloslava píše:
karolínka.sofinka píše:
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)

tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tisku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.4.10 19:57
Pudloslava píše:
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?

my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.

laserovky jsou drahé… a jsou na tom stejně jako ink

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 19:58

radí mi tu odborník:-) zkus zapnout softwarové čištění trysek/hlavy najdeš to v předvolbách tisku - údržba - ikona je áčko - čištění hlavy - prý stěrač jak v autě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
23.4.10 19:58
karolínka.sofinka píše:
Pudloslava píše:
karolínka.sofinka píše:
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tisku

měla jsem Canon Pixma ip 3000 , ne že stála 4000kč ale za 2 roky bylo po ní :-? :-?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze