Reklama

Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.04.10 19:32
Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte

Ahoj.

Mám tiskárnu, scanner a kopírku v jednom a najednou začala špatně tisknout. Jednak děla pruhy (u černobílé kopie některé pruhy jsou bílé, jakoby nevytisknuté, u barevného tisku je obrázek pruhovaný) a taky tiskne jinak barvy. Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být? Předpokládám, že s tím budu muset do servisu.. :( Může to souviset s tím, že jsem měnila barvy v tiskárně? Za nové, taky Epson.
Pokud máte někdo podobnou zkušenost, prosím napište, jak to u vás dopadlo. Za odpovědi děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.04.10 19:33

Scanner funguje snad dobře - to je obrázek toho, jak vytisklo „normální“ fotku.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 23.04.10 19:39

bych rekla, ze ti netiskne zluta vubec
a ty pruhy … rekla bych, ze je problem s hlavou, ale pokud vim, tak nevymennou hlavu maji jen canonky…

zkusila bych vyndat ty naplne a otrit to kontaktni misto i hlavu vlhkym haderm

nebo pockej, jeste driv - tiskarny mivaji vlastni program na cisteni hlavy, hledej to v dialogovem okne tiskarny… spotrebuje to teda nejakou barvu

jinac tioskarny vydrzej kulovy, je to spotrebni zbozi. pred lety jsem kupovala jako drahou kvalitni canonku s tonerams jednotlivych barev, jakoze bude levnej tisk a za 5 let odesla hlava, oprava navrzena za 5 000 …
takze tedka zvazujem laserovku (teda jen CB), fotklyx stejne netisknem
jinac budem kupovat tiskarny v akcich v supermarketech

lidkyn
Povídálka 41 příspěvků 23.04.10 19:45

ahoj v pc a podobných věcech se vyznám …proto radím

1. buď sis koupila špatný barvy , myslím že byly dlouho na skladě , jsou zaschlé

2)zkoušela jsi vyčistit hlavu , trysky a podobně??jestli ne tak tak učiň

3)do servisu nemusíš z kus tohle pak se ozvy napiš mi typ tiskárny díky moc at vic poradím

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.04.10 19:46

Pudli, tak tiskárna je rok a čtvrt stará. Je v záruce, ale Ježíšek jaksi záručák nedodal a nejspíš ho nemá :( .

A jako vždy se to rozbilo v době, kdy to zrovna potřebuju, takže představa, že bude měsíc v reklamaci nebo na opravě.. Ale už jsem s tím smířená, taky co mi zbývá.

lidkyn
Povídálka 41 příspěvků 23.04.10 19:47

canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 23.04.10 19:49
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?

my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 23.04.10 19:51

nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.04.10 19:51
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Tak jo, já příště Ježíškovi poradím :wink: . Ale obávám se, že do příštích Vánoc bez tiskárny nevydržím.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 23.04.10 19:52
karolínka.sofinka píše:
a může být přischlá hlava - ne barva

no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 23.04.10 19:54

hkac budto to ocisti hadrikem, nebo skus hledat nekde v dialogu tiskarny vlastni cisteni trysek, urcite to rozchodis. Protentokrat.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 23.04.10 19:55
Pudloslava píše:
karolínka.sofinka píše:
no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…

tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tisku

lidkyn
Povídálka 41 příspěvků 23.04.10 19:57
Pudloslava píše:
lidkyn píše:

hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?

my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.

laserovky jsou drahé… a jsou na tom stejně jako ink

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 23.04.10 19:58

radí mi tu odborník:-) zkus zapnout softwarové čištění trysek/hlavy najdeš to v předvolbách tisku - údržba - ikona je áčko - čištění hlavy - prý stěrač jak v autě :mrgreen:

lidkyn
Povídálka 41 příspěvků 23.04.10 19:58
karolínka.sofinka píše:
Pudloslava píše:
karolínka.sofinka píše:
tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tisku

měla jsem Canon Pixma ip 3000 , ne že stála 4000kč ale za 2 roky bylo po ní :-? :-?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >