Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte
Ahoj.
Mám tiskárnu, scanner a kopírku v jednom a najednou začala špatně tisknout. Jednak děla pruhy (u černobílé kopie některé pruhy jsou bílé, jakoby nevytisknuté, u barevného tisku je obrázek pruhovaný) a taky tiskne jinak barvy. Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být? Předpokládám, že s tím budu muset do servisu..
Může to souviset s tím, že jsem měnila barvy v tiskárně? Za nové, taky Epson.
Pokud máte někdo podobnou zkušenost, prosím napište, jak to u vás dopadlo. Za odpovědi děkuji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Scanner funguje snad dobře - to je obrázek toho, jak vytisklo „normální“ fotku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
bych rekla, ze ti netiskne zluta vubec
a ty pruhy … rekla bych, ze je problem s hlavou, ale pokud vim, tak nevymennou hlavu maji jen canonky…
zkusila bych vyndat ty naplne a otrit to kontaktni misto i hlavu vlhkym haderm
nebo pockej, jeste driv - tiskarny mivaji vlastni program na cisteni hlavy, hledej to v dialogovem okne tiskarny… spotrebuje to teda nejakou barvu
jinac tioskarny vydrzej kulovy, je to spotrebni zbozi. pred lety jsem kupovala jako drahou kvalitni canonku s tonerams jednotlivych barev, jakoze bude levnej tisk a za 5 let odesla hlava, oprava navrzena za 5 000 …
takze tedka zvazujem laserovku (teda jen CB), fotklyx stejne netisknem
jinac budem kupovat tiskarny v akcich v supermarketech
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
ahoj v pc a podobných věcech se vyznám …proto radím
- buď sis koupila špatný barvy , myslím že byly dlouho na skladě , jsou zaschlé
2)zkoušela jsi vyčistit hlavu , trysky a podobně??jestli ne tak tak učiň
3)do servisu nemusíš z kus tohle pak se ozvy napiš mi typ tiskárny díky moc at vic poradím
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pudli, tak tiskárna je rok a čtvrt stará. Je v záruce, ale Ježíšek jaksi záručák nedodal a nejspíš ho nemá
.
A jako vždy se to rozbilo v době, kdy to zrovna potřebuju, takže představa, že bude měsíc v reklamaci nebo na opravě.. Ale už jsem s tím smířená, taky co mi zbývá.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP![]()
![]()
hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?
my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP![]()
![]()
Tak jo, já příště Ježíškovi poradím
. Ale obávám se, že do příštích Vánoc bez tiskárny nevydržím.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
hkac budto to ocisti hadrikem, nebo skus hledat nekde v dialogu tiskarny vlastni cisteni trysek, urcite to rozchodis. Protentokrat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pudloslava píše:karolínka.sofinka píše:no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tisku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pudloslava píše:lidkyn píše:
canon nestojí za nic plně souhlasím , já jsem pro photosmarty od HP![]()
![]()
hele kdyz se v tom vyznas - maji laserovky stejne problemy se zasychajicim tonerem jako inkoustovky? nebo nejake jine neduhy?
my mame tedka manzelovu HP (inkoust) a je to totez v blede modrym.
laserovky jsou drahé… a jsou na tom stejně jako ink
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
radí mi tu odborník:-) zkus zapnout softwarové čištění trysek/hlavy najdeš to v předvolbách tisku - údržba - ikona je áčko - čištění hlavy - prý stěrač jak v autě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:Pudloslava píše:tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tiskukarolínka.sofinka píše:no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
měla jsem Canon Pixma ip 3000 , ne že stála 4000kč ale za 2 roky bylo po ní
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit