Špatně funguje tiskárna, prosím poraďte
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
karolínka.sofinka píše:
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
to i HP photosmart
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
laserovka v životě nezaschne, jak může prášek zaschnout? lidkyn - jsi asi fakt odbornice ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
HP photosmart má daleko nekvalitnější způsob tisku, fotky z HP se s fotkama z Canon řady Pixma nedají vůbec srovnat - a fotku tiskne za 10 vteřin
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pudloslava píše:karolínka.sofinka píše:no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
já tisknu na glossy papír , ted nic nečistím , ale u canonky když jsem zapla tiskárnu např po 3 týdnech tak hrůza jen půl balíčku barev bylo aby se trysky a hlava daly dohromady ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:
laserovka v životě nezaschne, jak může prášek zaschnout? lidkyn - jsi asi fakt odbornice
to si piš že , se taky poto … taky se mi to stalo u černé
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
a jak si poznala, že zaschla? laserovka nemůže zaschnout - my na ní tisknem moc málo a nikdy nezaschla
nemohla jsi mít špatný zobrazovací válec? co ti to dělalo? jestli pruhy - tak dochází toner nebo je špatný zobrazovací válec
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
tak my jsme na tom úplně stejně, měli jsme canon pixma 4300 a moc netiskneme, takže zaschla hlava (tedy barva v ní)a už jsme jí nezprovoznili
A nová stojí kolem dvou tisíc, tak jsme koupili pixmu mp 550 za 2200Kč a je vyřešeno.. Ale musíme pravidelně tisknout, jinak to dopadne stejně.
Taky to tady vidím na ucpanou hlavu u jedné z barev, nám to ani nevytisklo tu kontrolní mřížku ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:
a jak si poznala, že zaschla? laserovka nemůže zaschnout - my na ní tisknem moc málo a nikdy nezaschla
nemohla jsi mít špatný zobrazovací válec? co ti to dělalo? jestli pruhy - tak dochází toner nebo je špatný zobrazovací válec
písmo bylo nečitelné ze začátku a pak se rozjela , děla to jen když se mín tisklo
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
lidkyn píše:karolínka.sofinka píše:písmo bylo nečitelné ze začátku a pak se rozjela , děla to jen když se mín tisklo
a jak si poznala, že zaschla? laserovka nemůže zaschnout - my na ní tisknem moc málo a nikdy nezaschla
nemohla jsi mít špatný zobrazovací válec? co ti to dělalo? jestli pruhy - tak dochází toner nebo je špatný zobrazovací válec
byl to tento typ Laserová tiskárna Canon LaserShot LBP-5050
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
manžel se tím zabývá a v životě takovou laserovku neviděl, asi jsi měla nějakou speciální
my máme laserovku jen na černobílý tisk - netiskneme s ní někdy půl roku a pak normálně vytiskne
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:Pudloslava píše:tak to byla asi nějaká starší tiskárna? my máme Canon Pixma a Canon laserovku a super, nic nečistíme. Taky záleží na frekvenci tiskukarolínka.sofinka píše:no ja nikdy nemela poradnej fotopapir, takze kvalitu tisku nehodnotim, ale cistit trysky jsem musela skoro kazdy druhy den, furt to bylo zaschle…
nejlepší jsou Canon:-) fotku udělají v kvalitě fotolaboratoře:-)
a může být přischlá hlava - ne barva
jinak jsem ji mela celkem rada (nechapu proc, asi ze byla z prvni vyplaty)
fungl nová, 3 500 kc. jednotlive barvy, vysoke rozliseni … uz si nepamatuji typ
Příspěvek upraven 23.04.10 v 20:14
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karolínka.sofinka píše:
manžel se tím zabývá a v životě takovou laserovku neviděl, asi jsi měla nějakou speciálnímy máme laserovku jen na černobílý tisk - netiskneme s ní někdy půl roku a pak normálně vytiskne
http://www.top-top.cz/d.544548.html tu ji máte vyguglenou já si ji nevymyslela
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
hkac - zkus ten postup, co jsem ti napsala, je to přischlá hlava - ještě jsem nechala manžela kouknout na tu vytisklou fotku, kdyby to ještě pak dělalo, tak to párkrát zopakuj, v žádném případě hlavu nečisti hadříkem!!!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
lidkyn píše:karolínka.sofinka píše:http://www.top-top.cz/d.544548.html tu ji máte vyguglenou já si ji nevymyslela
manžel se tím zabývá a v životě takovou laserovku neviděl, asi jsi měla nějakou speciálnímy máme laserovku jen na černobílý tisk - netiskneme s ní někdy půl roku a pak normálně vytiskne
asi jsem narazila šmejda........
není výrobek jako výrobek a to platí ve všem ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
lidkyn píše:karolínka.sofinka píše:http://www.top-top.cz/d.544548.html tu ji máte vyguglenou já si ji nevymyslela
manžel se tím zabývá a v životě takovou laserovku neviděl, asi jsi měla nějakou speciálnímy máme laserovku jen na černobílý tisk - netiskneme s ní někdy půl roku a pak normálně vytiskne
já netvrdím, že sis to vymyslela, jen je to u laserovky prostě divné - rozhodně to nemohlo být přischlé, protože to nejde, byl tam určitě jiný problém
- načítám...
- Citovat
- Zmínit