Sušička LG

63
16.1.20 23:01

Sušička LG

Ahoj všichni,

dneska nám přišla sušička a pračka LG, všechno super, ale nemůžu nikde dohledat vysvětlivky v úrovním sušení (SKŘÍŇ, ŽEHLENÍ, EXTRA), tak by mě zajímalo, jaký je mezi nimi rozdíl?

Poradíte mi, prosím :zed:.
Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6177
17.1.20 00:14

Vzdyt uz jen ty nazvy jsou samovypovidajici.
Budes zehlit, uroven zehleni.
Budes hned skladat, uroven skrin.
Chces extremne suche, uroven extra.

Taky mam LG a urovne opravdu odpovidaji, ja susim vse na extra, o cca 20 minut je susici program u smiseneho pradla kratsi. A hned skladam a vyhlazuju a davam do skrine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
17.1.20 01:07

@Jogrr

Já si říkala to stejný! Že je to jasný, jenže když jsem dnes sušička na "skříň,” tak prádlo bylo ještě maličko vlhké a docela zmuchlané, když jsem ho vyndala, tak mě to překvapilo a zmátla jsem sama sebe, když jsem začala přemýšlet, jestli program žehlení není jakože to právě bude „vyžehlené.” :lol:
Navíc program bavlna sušil 2,5 hodiny, což mi přišlo dost, ale nevím, mám sušičku první den a k tomu poprvé, tak to musím ještě vychytat. :)

Každopádně moc děkuju :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
17.1.20 06:26

@Johanah22 program si musíš vychytat. Taky mám LG a všechno suším na Objemné prádlo. Je to suché akorát a není to zmuchlané :mrgreen: Když zapomeneme nebo to není náhodou dost, tak dávám ještě to Osvěžení prádla. Nevím, jestli máš tyhle programy, co já :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25033
17.1.20 06:46

Já dávám sušit na do skříně a je to teplé a většina suchá ( mám pár věcí, které prostě sušička neusuší a nevím proč.) Tak ty hodím na chvíli přes pračku a za chvilku doschnou. Program je sice dlouhý na začátku, ale suška si to během cyklu zkrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.20 11:04

Holky, prosím poraďte mi nebo tu susičku vyhodím z okna. Mne se v ní sráží oblečení i opakovaně. Také mám LG. Nevím jaký program mam zvolit. Na začátku jsem používala program smíšené prádlo extra nebo skříň a to mi sráželo věci, pak jsem přešla na syntetiku do skříňe, jenže to mi nevysuší úplně, takže ještě nechávám dusušovat na teplý vzduch 30 min.(doba se zkrátí podle potřeby) ale i tak se mi něco srazí. Tak já už nevím :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
8.2.20 11:19

@Veronika987 mě se většinou srazí to, co se nesmí sušit :mrgreen: Říkala jsem si, nebudu vytahovat susak a z kalhot vel 104 jsem udělala 86 :mrgreen:
Takže teď tridim. Třeba manželovo kalhoty tam nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.20 12:07

Nesuším úplně všechno. Ale i dětské oblečení, na kterém je vyznačeno sušit na nízkou teplotu se srazí. Problém je v tom, že nevím na jakou teplotu suší dané programy. Ale když jsem zkousila najšetrnější program studený vzduch, tak prádlo bylo mokrý. Zajímalo by mě, jak sušíte prádlo vy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
8.2.20 18:01

@HandulkaK
Je fakt, že mě sušička taky asi sráží dětské oblečení, ale ještě když je to horké, tak vezmu, natáhnu a má to zpět svou velikost :D
Také suším na smíšené prádlo a extra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
8.2.20 22:28
@Johanah22 píše:
@HandulkaK
Je fakt, že mě sušička taky asi sráží dětské oblečení, ale ještě když je to horké, tak vezmu, natáhnu a má to zpět svou velikost :D
Také suším na smíšené prádlo a extra.

Já jsem začala kupovat o číslo větší a po usušení je tak akorát… :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
15.2.20 00:53

@Veronika987
Dobrý den,
tak jsem dnes sušila dětské věci a je fakt, že ty „kvalitnější” - z Lindexu, nebo tepláky z H&M, prostě bavlněný, se mi taky srazily, hlavně jsem to nestihla vyndat hned, takže už s tím nic neudělám :zed:.. zkoušela jsem sušit přímo na bavlnu a nejen teda že program trvá 2,5 hodiny, ale ještě se mi fakt víc než půlka věci srazila.
Takže holky, kdybyste poradily na co sušíte jak program, tak úroveň sušení, taky budu rada. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat