Sušička "na" lince

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 18:56

Sušička "na" lince

Zdravím!
Máme hodně malou kuchyň a pračku máme v lince (směrem do chodby) ale už se vedle ní nevejde sušička.
Dala by se dát sušička do korpusu tak, aby stala ve výšce nad linkou? Jako by stála na ní. Pod ní by mohly být třeba police.
Vedle sušičky bych chtěla vestavěnou lednici, to by neměl být problém (protože už mi ve studiu naplánovali vestavěnou lednici a vedle ní vestavěnou troubu) akorát na tu sušičku jsem nedostala odpověď. Máte někdo zkušenost?
Když budou oba spotřebiče v korpusu a tak by nemělo docházet k úniku tepla, jestli je to možné. Děkuji za každou odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
733
29.10.21 18:59

A nebylo by lepší ty police mít nad ní než pod ní? Nebo to chceš mít z nějaké praktického hlediska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
29.10.21 19:01

Podle mě je totální k. okotina mít lednici vedle trouby a vedle sušičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
29.10.21 19:07

Je úplný nesmysl mít vedle lednice spotřebiče, který topí. Bude to zvedat spotřebu. A sušička se třepe a je těžká. To musí mít velmi pevnou základnu.

A jinak potřebuješ aby to teplo od tama šlo pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
29.10.21 19:09
@Anonymní píše:
Zdravím!
Máme hodně malou kuchyň a pračku máme v lince (směrem do chodby) ale už se vedle ní nevejde sušička.
Dala by se dát sušička do korpusu tak, aby stala ve výšce nad linkou? Jako by stála na ní. Pod ní by mohly být třeba police.
Vedle sušičky bych chtěla vestavěnou lednici, to by neměl být problém (protože už mi ve studiu naplánovali vestavěnou lednici a vedle ní vestavěnou troubu) akorát na tu sušičku jsem nedostala odpověď. Máte někdo zkušenost?
Když budou oba spotřebiče v korpusu a tak by nemělo docházet k úniku tepla, jestli je to možné. Děkuji za každou odpověď :)

Sušičku dej kamkoliv jinam než vedle lednice. To opravdu ne. Viděla jsem už i sušičku v ložnici… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6360
29.10.21 19:29

A nejde dát na pračku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
29.10.21 19:54

Fakt jako takhle přemýšlíš o sušičce na prádlo a ne na ovoce? :nevim:
a proč anonymně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
29.10.21 19:56
@roba18 píše:
Sušičku dej kamkoliv jinam než vedle lednice. To opravdu ne. Viděla jsem už i sušičku v ložnici… :nevim:

to ovšem musela být velká paráda :-)
(nemyslím to zle, chápu že to lidé řeší různě, když je byt malý, ale ta představa pobavila :-) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 19:59

A proč si v tvé situaci nepořídíš pračku se sušičkou jako jeden spotřebič? Jako je to v něčem nepraktické, ale pokud máš problém s místem tak bych to vyřešila takto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28322
29.10.21 20:07
@azaleila píše:
Fakt jako takhle přemýšlíš o sušičce na prádlo a ne na ovoce ? :nevim:

Taky jsem dle názvu vlákna myslela,že jde o tohle.

@roba18 píše:
Sušičku dej kamkoliv jinam než vedle lednice. To opravdu ne. Viděla jsem už i sušičku v ložnici… :nevim:

Kámoška ji tam má. Ona je vlastně potřeba jen zásuvka, že. ;) No nevadí jí to. A žije už sama, holky z domu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
29.10.21 21:45

@Žirafa 69 @azaleila ale jo, vypadalo to divně a mě osobně by vadil ten, byť mikroskopický, prach, který je i že sebelepší sušičky se sebelepšim filtrem. Ale přesně, když někdo nemá místo, tak se nedá svítit. Ale aspoň bych hodně větrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55270
29.10.21 21:54

Nejde to v bytě vyřešit celkově jinak? Třeba tcháni mají na chodbě vestavěnou obrovskou skříň. Tam by jim i ta sušička vlezla. Kdyby ji chtěli. Pračku mají teda v koupelně.
Měla jsem a budu mít zas vedle lednice skříň, kde jsou zabudované vestav. mikrovlnka a trouba. Ale na to bylo dole ve skříňce i hore u stropu zabudovaná mřížka, aby to teplo odcházelo. Sušičku si tam představit nedovedu. Známí mají pračku v kuchyni a sušičku cíleně v koupelně. Že si tím vytopí tu místnost. Jak to dělá teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10293
29.10.21 22:46

Když máš místo na pokožce police pod sušičkou, tak proč tam rovnou nedáš tu sušičku? Jinak sušička se dává nejlépe přímo nad pračku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat