Šusťáky Wolf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 25.09.10 19:56
Šusťáky Wolf

Ahoj,mate nekd tyhle sustaky http://www.mimibazar.cz/foto.php?…, zajimalo by me zda se hodi i na zimu do snehu, diky

Reakce:
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 25.09.10 19:59

nosíme je i vziměs punčocháčkami

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 25.09.10 20:00

Nám minulý týden dorazily.Vypadají dobře,punčocháče a tyto kalhoty a bude to v pohodě :wink: ale do -15 to není :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 29.10.12 14:35

Mám dotaz,

nevím jakou velikost, chci aby vydržely dvě sezony, takže DAJÍ se ohrnout nohavice, aby to drželo ohrnuté??

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.10.12 17:47
@jizvíková píše:
Mám dotaz,nevím jakou velikost, chci aby vydržely dvě sezony, takže DAJÍ se ohrnout nohavice, aby to drželo ohrnuté??

Jizvi ja ted dceri jedny takove koupila a ano, daji, chtela jsem se podivat, zda to jsou ty stejne co na odkazu, ale ten nefunguje.

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 29.10.12 20:42

Jojo, ohrnout jdou docela dobře, jenom pozor, jestli máš mohutnější děti - zdají se mi dost úzké, ale já mám dítě menší tak třeba ve větších velikostech jsou širší. Nebo mám extra otesánka :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 29.10.12 21:02
@Rona píše:
Jojo, ohrnout jdou docela dobře, jenom pozor, jestli máš mohutnější děti - zdají se mi dost úzké, ale já mám dítě menší tak třeba ve větších velikostech jsou širší. Nebo mám extra otesánka :mrgreen:

mam podvahovce

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.10.12 22:49
@jizvíková píše:
mam podvahovce

ja taky a jsou ji super.

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.10.12 13:09

Tak v tomhle vám ot závidím, mám pocit, že najít padnoucí oblečení na menšího, ale přitom ne drobného je problém - syn měří cca 85 cm a váří kolem 13 kg a všechno je mu malý - teda to co mu je dobře na délku je mu úzké

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.10.12 13:40
@Rona píše:
Tak v tomhle vám ot závidím, mám pocit, že najít padnoucí oblečení na menšího, ale přitom ne drobného je problém - syn měří cca 85 cm a váří kolem 13 kg a všechno je mu malý - teda to co mu je dobře na délku je mu úzké

ja mam taky celkem problem najit vvhodne kalhoty pro dcerku, protoze ona je drobek a v pase ji vsechno pada, takze by mohla nosit velikost 86, jenze na vysku ma 104, takze je to tezke vybirani.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >