Reklama

Šusťáky Wolf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 25.09.10 19:56
Šusťáky Wolf

Ahoj,mate nekd tyhle sustaky http://www.mimibazar.cz/foto.php?…, zajimalo by me zda se hodi i na zimu do snehu, diky

Reklama

Reakce:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 25.09.10 19:59

nosíme je i vziměs punčocháčkami

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 25.09.10 20:00

Nám minulý týden dorazily.Vypadají dobře,punčocháče a tyto kalhoty a bude to v pohodě :wink: ale do -15 to není :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 29.10.12 14:35

Mám dotaz,

nevím jakou velikost, chci aby vydržely dvě sezony, takže DAJÍ se ohrnout nohavice, aby to drželo ohrnuté??

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.10.12 17:47
@jizvíková píše:
Mám dotaz,nevím jakou velikost, chci aby vydržely dvě sezony, takže DAJÍ se ohrnout nohavice, aby to drželo ohrnuté??

Jizvi ja ted dceri jedny takove koupila a ano, daji, chtela jsem se podivat, zda to jsou ty stejne co na odkazu, ale ten nefunguje.

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 29.10.12 20:42

Jojo, ohrnout jdou docela dobře, jenom pozor, jestli máš mohutnější děti - zdají se mi dost úzké, ale já mám dítě menší tak třeba ve větších velikostech jsou širší. Nebo mám extra otesánka :mrgreen:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 29.10.12 21:02
@Rona píše:
Jojo, ohrnout jdou docela dobře, jenom pozor, jestli máš mohutnější děti - zdají se mi dost úzké, ale já mám dítě menší tak třeba ve větších velikostech jsou širší. Nebo mám extra otesánka :mrgreen:

mam podvahovce

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.10.12 22:49
@jizvíková píše:
mam podvahovce

ja taky a jsou ji super.

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.10.12 13:09

Tak v tomhle vám ot závidím, mám pocit, že najít padnoucí oblečení na menšího, ale přitom ne drobného je problém - syn měří cca 85 cm a váří kolem 13 kg a všechno je mu malý - teda to co mu je dobře na délku je mu úzké

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.10.12 13:40
@Rona píše:
Tak v tomhle vám ot závidím, mám pocit, že najít padnoucí oblečení na menšího, ale přitom ne drobného je problém - syn měří cca 85 cm a váří kolem 13 kg a všechno je mu malý - teda to co mu je dobře na délku je mu úzké

ja mam taky celkem problem najit vvhodne kalhoty pro dcerku, protoze ona je drobek a v pase ji vsechno pada, takze by mohla nosit velikost 86, jenze na vysku ma 104, takze je to tezke vybirani.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >