Svatba Lešany

42
26.2.16 07:25

Svatba Lešany

Ahoj, je tu někdo kdo má zkušenost se svatbou na zámku v Lešanech?? Chtěli bychom tam obřad i hosinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1399
26.2.16 12:24

Ahoj, myslíš Lešany u Týnce nad Sázavou? Jestli ano, měli jsme tam svatbu v září 2015, tak napiš, co konkrétně bys potřebovala vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
26.2.16 14:22

Jj, přesně ty myslím :) chtěla bych vědět kolik jste měli lidí a na kolik vást to tak vyšlo, a jestli jste měli hostinu na tý terase? nějak mitam nesedí ty lavice :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
26.2.16 14:28

Měli jsme to malý, jen cca 25 lidí a všechno vevnitř-koncem září už byla zima. Trochu jsme jim přeorali jejich doporučený raut-přijde mi, že je to pro ně pohodlnější, ale chtěli jsme to jinak. Takže jsme měli klasický oběd-polévka, hlavní chod od nich, dort a nějaké sladkosti svoje. Oni potom zajistili menší grilování k večeři a kolem desátý ještě řízečky a nějaký chuťovky. Všechno to spalo tam, takže potom ještě snídani. Bylo to docela fajn, jen provozní je trochu chaotik. Ale zase ve všem vyšli vstříc, i kvůli nám poprvé v sezóně zatopili a tak. Za jídlo a pití jsme dali cca 30000,–, přesně by to věděl manžel, zkusím zjistit později a ubytko cca 10.000,–. Měli jsme obřad v tom freskovým salonku, za ten si řekli tuším 7.000,–. Ale celkově můžu doporučit, v létě na zahradě nebo terase to zase bude trochu jiný a ta zahrada na focení super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
26.2.16 14:36

Přesně jak říkáš, ten raut bych chtěla překopat i já :) v leté tam žásný brambrový a těstovinový saláty nepotřebuji, radši bych sýry, řízečky a tak :) a těch 30 000 jste dávali jen zajídlo nebo v tom byl už i ten pronájem prostor??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
27.2.16 12:02

Tak jsem se ptala a dávali jsme zálohu, takže za pronajem hospody, jídlo, piti (platili jsme nealko, pivo a vino, tvrdý platil každý za svy), plus výzdoba stolu to bylo 45.000 za 23 lidí. Ono záleží jak se s tím jídlem domluvite, sice se trochu cukali, ale dohodli jsme se k naší spokojenosti. A i paní oddavajici byla moc mila a to mi tam na ruce celou dobu trvalo dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama