Svatební salon Bella

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kittyi
Povídálka 17 příspěvků 11.07.19 10:23
Svatební salon Bella

AHOJ všem,
Pr.rok plánujeme s přítelem svatbu a začínám vybírat svatební salon. Nejkrásnější šaty, které jsem našla jsou ve svatební salon Bella. Mají pobočky v OL, HK, BR, A VALMEZU. Máte některá zkušenosti s těmito salony? Jaké jsou ceny šatů, přístup, poplatky, atd? Jsem z Ostravy. Líbí se mi romantický styl, krajky a šaty typu Mořská panna. Mám vel 34. Poraďite mi nějaké tipy? Moc díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7109 příspěvků 11.07.19 10:30

Byla jsem na svatbě, kde měla nevěsta podobné šaty :roll: z pohledu hosta vidíš nahou ženu (krom první řady, dolejšek nikdo nevidí)a chlapa v obleku a do toho 15 stupňů, klepala se tam jak osika, hrozný.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 11.07.19 11:11

Tak zaleží který měsíc to plánujete. i když my měli letos v květnu a nebylo ani 20 stupňů a to víkend před bylo 30 stupňů ;) a taky kde? Do kostela bych je nevybrala :roll:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 11.07.19 11:13

Ale jinak jsou krásný… i když bych je nemohla mít ani ve 20 :lol:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9402 příspěvků 11.07.19 11:26

Byla jsem v Belle v Brně, šaty spíš dražší, ale pěkný, čistý, přístup obsluhy ok, nakonec jsem tam nevybrala.

Kittyi
Povídálka 17 příspěvků 11.07.19 11:34

Plánujeme na první týden v září. Budeme to mít na venkově. Taky se bojím počasí, ale s tím musím holt počítat.
Tyhle jsem dala jako příklad. Líbí se mi, ale na modelce, co má 180cm vypadají hezky. Já mám 163 :lol: :lol:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 11.07.19 12:06
@Kittyi píše:
AHOJ všem,
Pr.rok plánujeme s přítelem svatbu a začínám vybírat svatební salon. Nejkrásnější šaty, které jsem našla jsou ve svatební salon Bella. Mají pobočky v OL, HK, BR, A VALMEZU. Máte některá zkušenosti s těmito salony? Jaké jsou ceny šatů, přístup, poplatky, atd? Jsem z Ostravy. Líbí se mi romantický styl, krajky a šaty typu Mořská panna. Mám vel 34. Poraďite mi nějaké tipy? Moc díky

Samozřejmě je to věc vkusu, ale takto nahaté časy, nevím, mě to na nevěstu moc vhodně nepřipadá a už vůbec ne na svatbu na vesnici 8o

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 11.07.19 19:25

Jako je pravda, že jestli to budete mít v nějaké vesnické hospodě nebo jak ted hodně lidí dělá v nějaké stodole, kde si vše zajišťuje, tak mně ty šaty tam nesedí. Ono hlavně, po mé vlastní zkušenosti, člověk si vybere šaty, co má na sobě modelka nebo jsou na věšáku a potom zjistí, že mu ten střih ani nesluší. Chce zajít do nějakého salonu a vyzkoušet. akorát pozor, některé salony si účtuji i za zkoušení šatů. ;)

Kittyi
Povídálka 17 příspěvků 11.07.19 21:51

Nene, je to hotelový resort, ale na vesnici. Bude to v takovém tom provance stylu. Ale ty šaty jsem tady nedávala, protože bych je měla vybrané, ale protože se mi líbi ten styl/ střih. A takových tam mají hodne, ale ne jen s těmi odhaleným zády :lol:
Mě spí s zajímal ten názor na ten salon, nebo jiné tipy tady na severní moravě. A tam si právě tak účtují poplatek za zkoušení, což mi přijde fakt úlet :zed:

Hankatatranka
Povídálka 31 příspěvků 11.07.19 22:55

Vdavala jsem se loni, mela jsem saty z Belly.Byla to aktualni kolekce, takze cena 15500.Pristup za me super, muzu doporucit. Jinak vsechny saty maji na netu, ale chce to zkusit, zalezi vzdycky na typu postavy:)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 12.07.19 19:44

Bohužel jsem zažila, že jsem si prohlídla jen katalog a šaty jsem v salonu ani pořádně neviděla a jen za prolistování katalogu chtěli 250Kč.:-(

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 12.07.19 19:49

@Kittyi Poplatek za zkoušení je běžná věc. V celé řadě salonů ti ty poplatky za zkoušení pak odečtou od ceny půjčovného, když si u nich šaty půjčíš (což mi připadá fér). Je to kvůli v poslední době (bohužel) běžnému trendu „obejdu pár salonů, vyzkouším si, co mi sedí, a pak si je objednám na Aliexpresu“.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 12.07.19 20:03

Právě, já jsem ženská „líná huba, holé neštěstí“ a díky tomu jsem se v jednou obchodě seznámila s holkou, která v té době kupovala salon. Tak jsem měla od ní půjčené šaty a dalších milion jiných věcí. A ta mi právě říkala, že u ní byla „nevěsta“ s asi 5 kamarádkama a tam se chlubily, že už byly asi v 10 salonech. udělaly si k ní jednodenní výlet.:-)

Kittyi
Povídálka 17 příspěvků 12.07.19 20:50
@mamina2017 píše:
Právě, já jsem ženská „líná huba, holé neštěstí“ a díky tomu jsem se v jednou obchodě seznámila s holkou, která v té době kupovala salon. Tak jsem měla od ní půjčené šaty a dalších milion jiných věcí. A ta mi právě říkala, že u ní byla „nevěsta“ s asi 5 kamarádkama a tam se chlubily, že už byly asi v 10 salonech. udělaly si k ní jednodenní výlet.:-)

Ty kraso :)
Tak to chapu

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 12.07.19 20:53

@Kittyi a ještě si tam donesly jídlo a zničily jí šaty :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama