Dárek k narození děťátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aqualech
Kecalka 199 příspěvků 05.07.19 23:27
Dárek k narození děťátka

Hledám tip na nějaký darek k narození miminka, aby to byl darek pro to miminko.

My jsme dostali zlatý řetízek s priveskem pro naši malou. Tak bych chtěla něco adekvatniho tomu. Náušnicky už má zamluveny někdo jiný tak to ne..a dárky jako plenkovy dort to taky ne, to by mi bylo trapný když my od nich dostali to zlato.
Díky za nápady

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4242 příspěvků 05.07.19 23:39

@Aqualech zlatou minci?

tininas
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 05.07.19 23:49
@Aqualech píše:
Hledám tip na nějaký darek k narození miminka, aby to byl darek pro to miminko.My jsme dostali zlatý řetízek s priveskem pro naši malou. Tak bych chtěla něco adekvatniho tomu. Náušnicky už má zamluveny někdo jiný tak to ne..a dárky jako plenkovy dort to taky ne, to by mi bylo trapný když my od nich dostali to zlato.
Díky za nápady

Asi bych se nesnažila být příliš originální a věnovala bych také řetízek s přívěskem. Opravuji. Můžeš být originální v případě volby přívěsku. :)

Tamara83
Povídálka 36 příspěvků 06.07.19 05:59

My dostali namalovaný obraz s malým. Mne osobně se to moc líbilo. Teď má dva roky, obraz mu visí v pokoji. Vždy jak do něj přijde, tak strašně hrdě řekne to jsem já.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 06.07.19 07:36
@Tamara83 píše:
My dostali namalovaný obraz s malým. Mne osobně se to moc líbilo. Teď má dva roky, obraz mu visí v pokoji. Vždy jak do něj přijde, tak strašně hrdě řekne to jsem já.
:palec:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 06.07.19 07:38

Voucher na newborn foceni

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10452 příspěvků 06.07.19 08:16

Tak můžete buď dát též řetízek+přívěsek. Nebo třeba dělají moc hezké i náramky fakt od miminka. Případně zlatá mince.. Asi bych z toho nedělala vědu, tomu miminku to je stejně fuk, tady jde spíš o to aby to bylo dost „adekvátní“ pro vás rodiče (oboustranně) :nevim:

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 06.07.19 08:29

Dala bych stejně, neridkivsla bych že se netrefite do vkusu s něčím jiným.
A máte jistotu, že hodnotou to taky nebude jinde

prceek55
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 06.07.19 10:58

@dana.dv to je super nápad.. To bych hned brala kdyby mi někdo dal :oops: :oops:

Váš příspěvek
Reklama