Svědivá vyrážka na těle

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
8.5.22 13:12

Svědivá vyrážka na těle

Dobrý den mam takový menší problém s kterým bych potřebovala poradit, už nějakou tu dobu mam na těle takovou vyražku, která mě hrozně svědí, ale ukáže se jen když ji poškrábu, na fotce vidíte jak to vypadá
Po ranu, když si ji škrábu a za hodinu to celé zmizí, brala jsem na to tablety proti kopřivce a nějakou mast, děkuji za každou odpověď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2552
8.5.22 14:21

Nemůže to být nějaká potravinová alergie? Zkusila bych užít fenistil v kapkách, jestli se to nezlepší. Jinak rozhodně konzultace u lékaře, poslat foto, případně si zajít na kožní. I když třeba u nás tam jsou čekací lhůty brutální, stojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18381
8.5.22 15:28

Tohle ma muj Ex, presne - ze se mu to objevi, kdyz si to poskrabe…taky si s tim nevi rady…ma to uz hrozne dlouho, mysli si, ze to ma po covidu…na koznim byl, tam ho poslala na alergo…ale tam se zatim nedostal. Bere teda antihistaminika, ktere vzdy na chvili zaberou…ale ma to uz nekolik mesicu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.5.22 16:58

@PenelopaW
Právě já vůbec nevím a přítel to má taky :(
Ale už mě to nebavi, je to nepříjemné a vypadá to příšerně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.5.22 17:00

@Sonarka
No já jsem brala prášky na kopřivku to taky chvíli zabralo, ale stejně se to vrátilo, každopádně po covidu nevím, já jsem ho neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat