Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Svědivá vyrážka na těle

Dobrý den mam takový menší problém s kterým bych potřebovala poradit, už nějakou tu dobu mam na těle takovou vyražku, která mě hrozně svědí, ale ukáže se jen když ji poškrábu, na fotce vidíte jak to vypadá Po ranu, když si ji škrábu a za hodinu to celé zmizí, brala jsem na to tablety proti kopřivce a nějakou mast, děkuji za každou odpověď :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...