Dotazy pro adminy | Svědivá vyrážka na těle
Dobrý den mam takový menší problém s kterým bych potřebovala poradit, už nějakou tu dobu mam na těle takovou vyražku, která mě hrozně svědí, ale ukáže se jen když ji poškrábu, na fotce vidíte jak to vypadá Po ranu, když si ji škrábu a za hodinu to celé zmizí, brala jsem na to tablety proti kopřivce a nějakou mast, děkuji za každou odpověď :nevim:
- Autor: Sara09
- Vloženo: 08.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána