Svědivé onemocnění

9
16.5.20 21:04

Svědivé onemocnění

Ahoj holky, mojí 15leté sestře se vytvořili takovéto červené skvrny, už se ji to vrátilo po 3. a nevíme, co s tím. Její obvodní ji jen řekla, že neví co toje a ať to maže něčím z lékárny. Vrací se ji to z ponožek či ze silonek. Máte s tímto taky někdo problém? Nevíte někdo, čím mazat, aby to aspoň tak nesvědilo? Ideálně na přírodní bázi. Děkuji mockrát za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16880
16.5.20 21:06

Na kozni vas nenapadlo zajit? Vypada to hrozně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
16.5.20 21:07

Jezis a co zajit na kozni??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
16.5.20 21:07

@Kriss Tina ano, hned v pondělí voláme, ale zajímá mě spíš taková ta první pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16880
16.5.20 21:12

@mlicko mozna bych to mazla fenistilem :think: ale tohle fakr nevypada na domácí léčbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
16.5.20 21:15

Pokud to má jen v místě, kde měla ty ponožky, nebo v okolí, tak to asi bude kontaktní alergický ekzém. V první řadě nenosit tyto ponožky/silonky. Řešit určitě v pondělí na kožním, dostane mast s kortikoidem. Pokud máte doma nějaké léky proti alergii (Zodac, Dithiaden,…), tak by to mohlo alespoň ulevit od toho svědění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
16.5.20 21:32

Mne se zda, ze ma bolacky okolo mist, kde jsou chloupky. At se neholi nebo netrha chloupky, da si volne bavlnene kalhoty.

Moc bych to nemazala, zda se mi, ze tan jsou ranky. Spis bych dala Fenistil kapky.

Jinak urcite na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2491
16.5.20 21:36

Ahoj, určitě na kožní když je takto náchylná…ale neholila si náhodou nohy? Mě se někdy něco takového(ale ne až tak) objeví když použiji blbou pěnu nebo je třeba holítko něčím přidobřené. Potom je ta kůže ještě citlivější na vše ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama