Svěření dcery do mé péče?

Anonymní
15.3.20 05:50

Svěření dcery do me pece?

Ahoj, potřebuji radu.
V pátek jsme odešli od partnera, po tom co jsem mu našla v kapse trávu( X hádek kvůli drogám- sliby ze už přestane). Máme spolu dceru, narodila se ve 24tt těhotenství, od začátku o malou nijak zvlášť nestal a už vůbec se nestaral, já za ni do nemocnice jezdila denně on málo kdy. První půl rok jsme kvůli nedonosenosti jezdili stále k doktorum..on byl vsehovsudy 5× s nama(všem jsem vždy musela zařídit sama). 25.12.2019 se opil a vyhodil nás bezdůvodně z bytu. 3 týdny jsem bydlela u svých rodičů(byt 5+1), pak jsem nakonec svolila a vrátila se ze to zkusíme znovu(prosil, ze si to uvědomil) - nyní to proste nejde, o malou se sice stará, hraje si sni, koupe ji - ale mě stále urazi, nadává mi, zakazuje mi věci a tak… no odešla jsem, už se nechci vracet, bydlím u rodičů kde má dcera zázemí. Zítra jdu Zadat o městský byt, je to garsoniera která je volna. Je to sice jen jedna místnost ale myslím ze do začátku v pořádku: problém je v tom, ze mi vyhrožuje ze si přijede pro malou a ze se mnou mala nebude a podobně. Mám dost věci proti němu, pracuje na smlouvu 13tis hrubyho(hodně bere na černo bokem), mám nahrané z Vánoc(když mě vyhodil) jak na mě řve ze naše dcera byla omyl a neměl si ji dělat s takovým debilem jako jsem já, pak domu tahá travu, někteří jeho kamarádi fetuji, zjistila jsem ze dluží za 2 najmy i když to je jeho povinnost platit nájem, doma po tom co já se odstehuji se svými věcmi nemá nic, ani pro malou. Kdyby měl dceru v péči bude se o ni start většinou někdo jiný a ne on, a hlavně proste vím ze to nezvládne. Starat se o ni 24 hodin denně nepřipadá v úvahu. Moje otázka zní kde mám zařídit svěření dcery do me výhradní pece? A co dělat když se tu objeví a bude mi malou chtít vzít? Díky za reakce..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

10207
15.3.20 05:52

Jen vyhrozuje. Takovych hrdinu na hube uz bylo :cert: Zajdi na OSPOD, tak ti vse vysvetli.
A uz se k nemu fakt nevracej.

• Nahlásit
15.3.20 06:05

Zažadej si dceru do péče, zajdi na ospod a důkazy si ohlidej.
Neboj, nesebere ti dceru..jen tě chce deptat a to se nenech. :hug:

• Nahlásit
665
15.3.20 06:53

Bez zitra na OSPOD tam ti pani poradi se sepsanim. Neboj nesebere, to jsou jenom reci aby te zdeptal. Hlavne se prosimte nevracej. Drzim palce

• Nahlásit
2742
15.3.20 07:28

Neboj, do pece ji nedostane. Ale bude moct ji vidat a brat si ji pak k sobe. Holt jsi vybrala diteti takoveho tatinka, tak budes muset zabojovat…

• Nahlásit
99
15.3.20 07:30

Ihned vyřídit na ospod předběžné opatření. A vůbec se neboj, nemá šanci. Hodně sil přeju :srdce:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama