Světýlko na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ixa
Kecalka 222 příspěvků 25.10.09 14:05
světýlko na spaní

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Míváte na noc rozsvícené nějaké malé světýlko, abyste nemusely při kojení rozsvěcovat? Je mi nepříjemné spát v úplné tmě, protože pak nevidím, jestli se malý jen vrtí nebo nespí a nevím, jaká lampička by byla nejlepší, aby zase nesvítila moc. Díky za odpovědi :).

Reakce:
Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 25.10.09 14:12

Ahoj, od miminka má Anežka rozsvíceného „tygříka“ - je to lamička do zásuvky s čudlíkem na vypínání, koupila jsem ji normálně v domácích potřebách, stála asi stovku. První nám vydržela rok každodenního svícení, druhou máme doted. Vozíme si ji i s sebou, když jezdíme pryč, An je na to zvyklá a svítí to jen tak úplně maličko, když vejdeš do pokoje ze světla, máš pocit, že tam je tma jak v pytli, ale jak se rozkoukáš, poznáš obrysy, najdeš dudlík, prostě ideální. Lampiček do zásuvky je spousta, ale pokud bude pořizovat, kup s tím vypínáním, at ji nemusíš každý den ráno vytahovat a pak zase dávat.

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 25.10.09 14:45

Ahoj, nejake svetylko do zasuvky ma ted v nabidce Tchibo. Meni to i barvy. Je to ale vazane na tu zasuvku.

My mame u jednoho kluka dotykovou LED lampicku na baterky. Tri LEDky udelaji dobre priseri (nevzbudi jako prime svelo), nedelaji hluk, kdyz se rozsvecuji, a uplne staci. Vozime to i na cesty. Koupili jsme to za par kacek v Bauhausu.
 http://i2.eva.cz/…/0/32098.jpg

U druheho mame z Ikea svetylko SPÖKA. Ma decentni barevne svetylko, ktere neprobudi, je dotykova, prenaseci, dobijeci (na tom kabelu na obrazku je jen pri nabijeni) a odolna proti narazu pri upadnuti. Jen je trosku drazsi.
 http://www.ikea.com/…51264_S3.jpg

Dobre vyberte!

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 25.10.09 17:27

Ahoj,

my máme na kojení taky LED lampičku a malá má v pokojíčku taky svítícího bubáčka. Obojí jsme koupili v IKEA.

Uživatel je onlinesuvik
Nadpozemská drbna 26499 příspěvků 25.10.09 18:34

Též LED lampička, podobná jako ta trojka, jen my máme jen jedno kolečko. Svítí to tak akorát, že vidím, ale neoslňuje. Přirovnala bych to k světlu, jaké dělá měsíc, když je v úplňku a je jasno.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 25.10.09 18:39

Tak nám stačí světlo co jde z pouličních lamp a pokud potřebuju víc světla, rozsvítím solnou lampičku,co mám na nočním stolku, ta dává příjemné tlumené a teplé světlo.
Ale asi bych na tvém místě taky volila lampičku do zásuvky za stovku, to by mělo stačit.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.09 18:45
bludičky

My máme ty od Tchiba - v :,-(ě jsou 2Ks. Navíc je tam čidlo a jak se setmí, tak se to sepne automaticky samo a buď se barvy mění nebo si vybereš tu svou :-)
Je to supr, jsem moc spokojená - právě prot, že hned vidím co a jak :-) Ale ať koupíš jakékoli, je to dobrá věc.

Jen jedna z dřívějších bludiček je fakt hodně slabá - a tak mi to moc nevyhovuje :-(

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 25.10.09 20:34

Ahoj, já si sice na krmení Sašíka rozsvítím lampičku, ale Julka má v pokojíčku tu lampičku z Ikei (viz. fotka od Marjanky - jen jiný tvar). Ta naše má zelené světlo a Julce ho rozsvítíme, když chce třeba v noci čurat (to nejde na záchod, ale na nočník) nebo se vzbudí (třeba zlý sen). Svítí to hodně a přitom příjemně mírně osvětluje místnost.

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 26.10.09 10:49

my máme tohle z ikea, má senzor na tmu, takže se to spíná samo
 http://www.ikea.com/…cts/70081535

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 26.10.09 12:50

Máme tuším z datartu 7 wattovou lampičku přímo do zástrčky, s vypínačem a stínítkem s disneyho myškou. Stála kolem stovky a svítí akorát - vidím do postýlky a zároveň se dá při tom světle spát.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 26.10.09 14:08

dětské světýlko z Ikea, má nabíječku. pak ho měl Vojta ve svém pokoji, je to bezpečné..

ještě máme z Ikei ten se senzorem na světlo, do zásuvky, taky dobré…

katerinah
Stálice 77 příspěvků 14.02.13 23:31
Obnovuji diskuzi :)

Ahoj,
dovoluji si obnovit diskuzi ;)
Hledam nejakou lampicku, ktera nebude svitit prilis moc.
Syn ma v pokojicku tenhle mesicek z Ikey:
http://www.ikea.com/…ts/20010833/
Je zvykly s nim spat celou noc.
Rada bych ho to odnaucila, tak hledam nejakou slabeji svitici lampicku.
Libi se mi tahle Spoka:
http://www.ikea.com/…ts/70150982/
Ale pisou, ze dokaze svitit max.5hod, to se mi zda malo :(
Radeji bych nejakou treba i do zasuvky, ale aby svitila celou noc.
A hlavne teda velmi tlumene!
Predem moc diky za tipy :kytka:
 Katka

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 14.02.13 23:38

My máme tu z Ikea, ale ne měsíček, ale hvězdičku. Ta svítí tedy výrazně méně. Malý ji tedy nemá a nikdy neměl ani na usínání ani na spaní. Máme ji tam proto, aby měl další světlo po ruce, kdyby se v noci vzbudil a chtěl si rozsvítit. Ale právě když jsme ji kupovali, tak jsme vybrali hvězdičku proto, že je modrá a hodila se nám do designu pokojíku a když jsem ji viděla, jaké je to blikátko, tak jsem zvažovala, zda raději nekoupit ten měsíček, který normáln svítí. Světlo té hvězdičky vlastně jen probleskuje skrze dirky v krytu a zadem za tím krytem, ale ten kryt samotný není vůbec průsvitný. A když tam dáš ještě nějakou slabou žárovku, tak to bude fakt bludička…

Maneli
Závislačka 3941 příspěvků 14.02.13 23:43

Ahoj, my jsme dostali tuto, svítí hezky tlumeně, akorát musim prozkoumat, jak je to s tim časovačem. Dá se nastavit, aby se po určitém čase vypla, takže předpokládám, že když se toto nenastaví, svítí dokud ji nevypneš.
 http://www.ceske-elektro.cz/…5003516.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >