Syndrom toxického šoku

Anonymní
6.8.13 19:27

Syndrom toxického šoku

Ahoj holky, zajímalo by mně za jak dlouho po zavedení tamponu by se syndrom toxického šoku mohl projevit? A pokud už jsem tampon měla před lety, může se projevit i ted, nebo pokud si tampon špatně zavedu? Nikde jsem se to na netu nedočetla. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
6.8.13 19:31

On ho nezpůsobí samotný fakt, že zavedeš tampon tak nebo tak, ale přemnožení stafylokoky. Takže je jedno, jestli máš s tampony bohaté zkušenosti nebo právě začínáš. Inkubační doba 8 hodin až dva dny. http://www.szu.cz/…xickeho-soku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.15 09:55

Ahoj, zdravím.
Měla jsem druhý den menstruace, a náhle se mi začala točit hlava a třeštit mě. Byla jsem na pokraji mdlob, možná i nízký tlak, a třásla jsem se chvíli zimou a chvíli horkem. Bohužel doma nemáme funkční teploměr, tak nevíme jestli jsem měla horečku. Musela jsem odejít ze školy, doma jsem si vzala prášek a šla spát. Nepomohlo ani jedno, pak se k tomu přidala také bolest břicha a průjem. V pátek jsem šla k lékařce, ta mi předepsala nějaké kapky, řekla mi ať jsem doma, hodně piju a jsem v teple. Můj tlak byl druhý den v pořádku. Je neděle a můj stav není lepší. Hlava bolí, včera jsem na záchod utíkala třikrát (a to mi lékařka ani nepředepsala nic na ten průjem, ty kapky měli ulevit od bolestí břicha a hlavy, je sobota a nepomohlo). Dnes v sobotu mi vyrazila na koleni vyrážka.. vypadá to jakoby mě popálila kopřiva. Na koleni, je to červené… a jsou tak takové ďubky…myslíte že by to mohl být STŠ? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
20.11.15 09:58

@Britula Ahoj, prosim te, jak jsi nakonec dopadla? Je mi totiž druhý den uplne stejne
Jen bez vyrážky a navíc mám bodavou bolest na hrudi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
20.11.15 10:08
@annazuz píše:
@Britula Ahoj, prosim te, jak jsi nakonec dopadla? Je mi totiž druhý den uplne stejne
Jen bez vyrážky a navíc mám bodavou bolest na hrudi :(

Upaluj k doktorovi, přes net Tě nikdo nediagnostikuje.
TTS mívá rychlý průběh, takže bych sice nepanikařila, ale k doktorovi šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama