Reklama

Tablety do myčky z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 13.02.10 07:56
tablety do myčky z dm

ahoj, nemáte někdo zkušenost s tabletami do myčky z dm? tušim že se jmenují denk mit.Cena je krásná, jen jestli taky krásně myjí :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Dana26
Echt Kelišová 9157 příspěvků 13.02.10 08:31

Používam a spokojenost

mapos
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 13.02.10 08:34

Muzu se zeptat kolik stoji a kolik jich tam je?

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 13.02.10 09:31

Ahoj,

koupila jsem je poprve asi pred mesicem a zatim jsem spokojena. Kolik stoji si uz nepamatuji, ale bylo to dost levne.

Terik

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 13.02.10 09:35

mapos já právě viděla nějaký leták z dm, tam je psáno 60 ks a stojej 99 korun.Nevim jestli to není zrovna akce, ale i tak nebudou stát o moc víc.Tak já je zkusim.Díky holky

NikaNiki
Kecalka 311 příspěvků 13.02.10 10:26

Ahoj, taky je používám, jsem naprosto spokojená. Jsou naprosto srovnatelné s dražšími tabletami…

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 13.02.10 11:23

Používala jsem a musím říct, že jsem až tak spokojená nebyla :-( , teď používám od jaru a ty jsou výborný! Ale dražší no :-(

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 13.02.10 11:32

Kosatko, my je kupujeme už delší dobu, a máme jen vynikající zkušenost - krásně myjí i leští. Je jich teda víc typů, my máme Multi-power Revolution 40ks(kostičky se nemusí rozbalovat z té folie). A cena? No prstě senzační, cca 1,90kč.....mys­lím??? Ale určitě levnější než ostatní značky :palec:

zuzeca
Závislačka 2790 příspěvků 13.02.10 11:48

Já občas kupuu Denk mit nature a spokojenost veliká. Myjou mi lépe než tablety od Ecoveru.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 13.02.10 12:43

za mě spokojenost :palec: - jsou stejně funkční jak od Calgonitu neboSomatu

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 13.02.10 15:23

Používám, myjí výborně, a narozdíl od výrobků Somat nedělají korozi skla.

gggala
Kecalka 269 příspěvků 14.02.10 20:49

NAPROSTÁ SPOKOJENOST…PO­UŽÍVÁM JE PRAVIDELNĚ A JSOU FAJN :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 14.02.10 21:00

tak ta cena je nějaká nízká 8-o a nezasírá to myčku?někdy ji mám naplněnou do poloviny-dají se ty tablety půlit? :nevim:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 14.02.10 21:15

Proč ji chceš půlit? A myčku mi to neničí, apsoň ne teda za těch pár měsíců :nevim:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 14.02.10 22:15
thea píše:
tak ta cena je nějaká nízká 8-o a nezasírá to myčku?někdy ji mám naplněnou do poloviny-dají se ty tablety půlit? :nevim:

ale myčka použije stejně vody ať je myčka naplněná jakkoliv, nebo se pletu (tady soudím podle naší prehistorické :lol: )
Pokud bys dala jen půlku, tak to voda naředí a nádobí se, podle mého, neumyje

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >