Tam dole před porodem

Anonymní
včera v 19:47

Tam dole před porodem

Holky právě jsem vylezla z vany a úplně se zhrozila. Jsem ve 38tt., holila jsem se, dnes v kleče a zkrátka jak to je ještě prakticky možné :D a nahmatala jsem si tam dole uvnitř něco co jsem tam nikdy neměla :D 8o prirovnala bych to ke zvrasnene kůži hned při vchodu dovnitř, normálně to jde uchopit, neboli to nic ani nevím kdy se to tam objevilo.
Máte některá zkušenost nebo nevíte co to je? :D jsem prvorodicka a nevím zda je to normální :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
331
včera v 19:51

Křečová žíla? Nevím, nic jiného mě nenapadá. Jak děloha s miminkem tlačí na spodek, tak někdy ty žíly hodně „vylezou“ a jsou hmatatelné. Po porodu se to srovná (žíla se zase zatáhne dovnitř).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
včera v 19:59

Troll. Neznam mladou ženu, která by označoval své pohlavní orgány slovy „t a m dole“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
včera v 20:00

Běhěm těhotenství se tam dějou hrozný věci. Nešahej tam víc než je nutný na mytí a holení, hlavně si to neprohlížej v zrcátku a prostě to neřeš. Ono se to všechno zas srovná po šestinedělí. Já se tam dívala zrcátkem v 36.týdnu a probrečela jsem večer zavřená v koupelně :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
včera v 20:06

Před porodem se vrásní pochva, vytahuje se a povoluje, udělá se ti tam jakási harmonika a zároveň povolí vnitřní houbovitá tkáň, co je hned za vchodem. Je to normální, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
včera v 20:16
@Alriga píše:
Troll. Neznam mladou ženu, která by označoval své pohlavní orgány slovy „t a m dole“.

Jasný důkaz trollení :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
včera v 21:19
@Houbis píše:
Běhěm těhotenství se tam dějou hrozný věci. Nešahej tam víc než je nutný na mytí a holení, hlavně si to neprohlížej v zrcátku a prostě to neřeš. Ono se to všechno zas srovná po šestinedělí. Já se tam dívala zrcátkem v 36.týdnu a probrečela jsem večer zavřená v koupelně :mrgreen: :mrgreen:

Já si vzala zrcátko 3 týdny po porodu, taky jsem prořvala zbytek dne, že už se mnou nikdo nikdy nebude spát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
včera v 21:21

Bože běžte už s tím výrazem troll do řt. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu