Tamara, Karina nebo měkčí?

Anonymní
26.5.18 08:24

Tamara, Karina nebo měkčí?

Milé dámy, jsme opravdu v koncích a nemůžeme se rozhodnout se jménem. Naše příjmení je Chadima/Chadimová (proto anonym), miminko se nechce ukázat, pro chlapce máme jméno vybrané, ale pro holku si nemůžeme vybrat. Moc se nám líbí Tamara, Karina, holka se nejspíš jednou vdá, ale pasuje nám k příjmení, které je měkké. Potom se nám moc líbí i měkčí Běla, Květa a Viola (vypadla Stela, tu dala švagrová). Co myslíte vy? Předem děkuji za názory ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4333
26.5.18 08:31

Mně se líbí Tamara. I k příjmení sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
26.5.18 08:33

Nedavala bych Karina ale jen Karin zní to vzneseneji a je to moc pěkné jméno. Tamara je také pěkné, ale už trochu tvrdší. Květa, Viola a Beta jsou taková klasická česká jména, mě se tedy moc nelíbí, ale zastávám názor, že jméno musí být výrazné a háčky do něj spíš nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:38
@janickaIII píše:
Nedavala bych Karina ale jen Karin zní to vzneseneji a je to moc pěkné jméno. Tamara je také pěkné, ale už trochu tvrdší. Květa, Viola a Beta jsou taková klasická česká jména, mě se tedy moc nelíbí, ale zastávám názor, že jméno musí být výrazné a háčky do něj spíš nepatří.

Karin, to nás ani nenapadla tahle verze, spíš jsme se přikláněli k Tamaře, ale Karin zní možná o trošku lépe :think: Manžel se smál, že si budeme dlouho lámat hlavu a stejně to bude kluk :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:39
@chaela píše:
Mně se líbí Tamara. I k příjmení sedí.

A nevadí ti tam to „m“ v obou, když si to řekneš dohromady?

• Citovat
  • Nahlásit
15533
26.5.18 08:41

Dala bych Karin. Tamara se mi nelíbí k příjmení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
26.5.18 08:45

:lol: to by byla sranda, ale ve finále je to jedno, hlavně, ať je všechno v pořádku. Já mám Karin šéfovou v práci (je to starší paní, taková velitelka), ale to jméno se mi opravdu moc líbí a kdyby mi to nebylo trapné tak bych ho asi dala. Tamara také není špatná, ale na malou holčičku mi přijde tvrdší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:47
@Tichošlápek píše:
Dala bych Karin. Tamara se mi nelíbí k příjmení

Ta Karin zní opravdu lépe, co udělá jedno písmeno :lol: Tamara se mi moc líbí, ale taky mi to k příjmení trošku nesedí, těch hodně „a“, které je i v příjmení a hned na začátku, mám pocit, že se to bije i s tím „m“ (vím, že se může ve 20 letech vdát, ale taky nemusí).

• Citovat
  • Nahlásit
14193
26.5.18 08:49

Rozhodně Tamara :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
26.5.18 08:51

Chtěla jsem Karin, ale neprošlo :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:52
@janickaIII píše: :lol: to by byla sranda, ale ve finále je to jedno, hlavně, ať je všechno v pořádku. Já mám Karin šéfovou v práci (je to starší paní, taková velitelka), ale to jméno se mi opravdu moc líbí a kdyby mi to nebylo trapné tak bych ho asi dala. Tamara také není špatná, ale na malou holčičku mi přijde tvrdší.

Pro holčičku možná, ale nebude holčičkou celý život a jsou i dětské měkčí verze toho jména, to jsem si zkoušela říkat a líbí se mi Tami, Tamu, Taminko, Tamuško i Márinko ;) Ono je hezké dát jméno pro roztomilou holčičku, ale pak vyroste a už není moc fajn jméno (např. Johanka, když je jí 50 let, váží přes metrák a je to nejprotivnější žena široko daleko :lol: )

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:53
@radkka píše:
Chtěla jsem Karin, ale neprošlo :srdce: :mrgreen:

Proč neprošlo? 8o Manželovi se naštěstí líbí.

• Citovat
  • Nahlásit
4333
26.5.18 08:53
@Anonymní píše:
A nevadí ti tam to „m“ v obou, když si to řekneš dohromady?

Ani ne. Říká se mi to dobře. Rozhodně to není nic, nad čím bych se pozastavila. Normální jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:55
@Tamtama píše:
Rozhodně Tamara :pankac:

Nejmenuješ se tak náhodou ty? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.18 08:56
@chaela píše:
Ani ne. Říká se mi to dobře. Rozhodně to není nic, nad čím bych se pozastavila. Normální jméno.

Snad dáme dvě jména, nebo to stejně bude kluk :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama