Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Dobrý den, už jsem zakládala jednu diskuzi, ale bohužel bez reakce tak to zkusím znovu. Nenajde se tu někdo kdo má syna ve věku 11-12 let, který by měl zájem o společenské tance? Hledám tanečního partnera pro dceru 11 let/155 cm. Snad tentokrát budu mít štěstí.
@TanecBrno píše:
Dobrý den, už jsem zakládala jednu diskuzi, ale bohužel bez reakce tak to zkusím znovu. Nenajde se tu někdo kdo má syna ve věku 11-12 let, který by měl zájem o společenské tance? Hledám tanečního partnera pro dceru 11 let/155 cm. Snad tentokrát budu mít štěstí.
Syna toho věku nemám, ale připomnělo mi to Manželské etudy, jestli ses dívala. Jeden pár, měli dceru co také tančila. Byli tedy z Prahy. A říkala tam, jak je těžké sehnat pro holku kluka, tanečního partnera podobného věku. Že je to o těch maminkách kluků a ti si vybírají, že je hodně holek a malo kluků. Že ty mámy měli i tendenci její dceru komandovat. Zkrátka cítily tu převahu. Že i jedna říkala, že lepší v tom páru si vybírá. Myslela to tak, že si ti kluci mohou vybírat holky. A jak je vidět, situace co je v Praze bude i v Brně ![]()
Dobrý den, nenajde se opravdu nikdo kdo by měl zájem? Začíná přihlašování na nový školní rok.