Taneční - otázky

151
27.8.20 23:51

Taneční-otázky

Ahoj, právě se chystám do tanečních a mám pár otázek. Jak vysoké podpatky si mám pořídit? Nosí se silonky? Tělové nebo černé nebo je to jedno? Jsou černé šaty vhodné? Máte nějaké rady nebo tipy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2511
28.8.20 00:02

Silonky ano, ladila bych k botám a šatům. Podpatky takové v jakých se cítíš dobře a zvládáš chodit- fakt je to nápor na nohy. Černé šaty jsou v pohodě.
A typ- hodí se dostatek humoru a možná i rouška (našemu mladýmu předevčírem psali, že budou tančit v rouškách 8o ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 00:57

Podpatky jaké chceš, klasické taneční jsou 4-6 cm, pokud se ti líp pohybuje na vyšších, tak není problém (i jsem viděla pár holek v balerínkách). Silonky mi přijde, že se už nenosí - už za mě, nějakých 10 let zpátky, to měla menšina holek. :nevim: Ale teda nosit by se asi měly, patří to k bontonu, jen teda mi přišlo, že na většina holek peče, a pak je člověk zbytečně za blbce…

• Citovat
  • Nahlásit
26
28.8.20 01:30

Ahoj :) No já chodila před pár lety (je mi 22) a ačkoliv jsem malá, nosila jsem menší podpatek, pár cm, cca 5, protože v tom musíš nejen chodit, ale především obstojně tančit ;) Takže takový, aby ses cítila jistě v chůzi i tanci a celkově dobře. Vzpomínám si na takový pipi holky, co vždycky mívaly takový obrovský podpatky i s platformou vpředu, jako sexy boty, uznávám, ale celý to dekórum jim pak silně kazilo, že při „tanci“ vypadaly jak hovádka a sotva se držely na nohách. Jinak k silonkám - já osobně je nosila, myslím, že asi drtivá většina holek, na podzim byl ten náš slavnej kulturák už celkem prochladlej :D osobně mám radši černý, přijdou mi elegantnější, ale je to na každym. Hlavně z praktického hlediska - pokud ti jsou akorát boty (a tudíž se v „klouzavých“ silonkách nebudou vyzouvat) rozhodně do nich jdi, jakmile se trochu zpotíš, aby tě boty nějak nedřely. Jinak černá je má barva, měla jsem vždycky minimalistický šaty, černý, tmavomodrý, černobílý. Zdá se mi to mnohem lepší než křiklavě růžové apod., ale to je můj názor. Vždy jsem se v nich cítila dobře, sama jsem nebyla (a kluci pro mě chodili :D ) :) Ať si taneční užiješ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
28.8.20 06:27
@Hanulínek píše:
Silonky ano, ladila bych k botám a šatům. Podpatky takové v jakých se cítíš dobře a zvládáš chodit- fakt je to nápor na nohy. Černé šaty jsou v pohodě.
A typ- hodí se dostatek humoru a možná i rouška (našemu mladýmu předevčírem psali, že budou tančit v rouškách 8o ).

Na ty roušky jsem zvědavá, dcera odmítá chodit, pokud budou povinné. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
28.8.20 08:28

@Emma2
Dcerce se ani nedivím. Jen jsem zvědavá, jak si v tanečních pořadatelé poradí s dvoumetrovým odstupem :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9377
28.8.20 08:54

Silonky jo, ale ne černé a ne lesklé. Prostě tělové.

Boty klidně černé, pokud jsou společenské.

Výška podpatku nějaký cca 4cm až 6cm, nemohlo by to být nijak přehnane ale ani bez podpatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 08:59

Boty si kup taneční, mají takovou plyšovou podrážku a při otočkách hezky kloužou. Podpatek mají od čtyř do osmi centimetrů. Do páskových bot se silonky buď nenosí, a nebo s volnou špičkou, do uzavřených bot se nosí. Taneční se berou jako společenský čaj, takže nemít silonky žádné se všeobecně nehodí, ale už se to asi tak nehrotí. Černé šaty jsou cajk, hodí se delší volná sukně, nejkratší po kolena, aby se ti u tance hezky točila a vlnila, ale aby ti ani při otočkách nekoukal zadek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama