Teepee stan pro děti

19
3.6.21 17:27

Teepee stan pro děti

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat máte některá zkušenost s teepee stanem pro děti? Strašně moc se mi to líbí ale zabere to docela dost místa a všichni mě od toho odrazují.. Hráli si v tom vaše děti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
3.6.21 17:39

Ja to poridila, ale za ty prachy vic ne.. to radsi nejaky ten detsky stan.. tohle je nestabilni… Sice do toho decka obcas lezou, ale funkce nic moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
3.6.21 18:13

Já pořídila hned 2. Máme od léta a děti v tom byly celkem asi 12×. Kdybych to věděla, nepořizuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
3.6.21 18:21

Máme z Lidlu, děti by si v něm i hrály, ale je nestabilní, a když tam vlezou, tak ta látka se shrnuje. Nevím, jestli jsou jiné teepee jinak dělané, ale tenhle prostě nedrží tvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
3.6.21 21:18

Drahy to bylo jako cert a ani to poradne nedrzi postaveny :zed: Bohuzel syn to miluje i tak, takze nemame srdce mu to vzit jen proto, ze nas to neustaly shrnovani a posouvani priserne rozciluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14307
3.6.21 21:24

Uvažovala jsem o teepee, ale nakonec jsem zvolila zavěšený baldachýn. Dcerka ho nejdřív zdařile ignorovala, tak jsme se o něj rvali s mužem a se psem, teď je jí 16 měs. a už se nám tam cpe taky. Zalejzá si tam, když potřebuje vytrucovat, mazlíme se tam a čteme. A když jsem ráno obzvlášť mrtvá, zalezu tam a snažím se sebrat, zatímco ona si hraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
3.6.21 21:35

Všem moc děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
3.6.21 22:07

My mame doma u Lidlu za 1000. Je pravda, ze se ty tyce posouvaji k sobe a je potreba to obcas rovnat/roztahovat, ale jinak jsme spokojeni. Kdyby na to nebylo misto, nekupuju, nebyla by to zadna extra skoda. Misto ale mame, je to pekny, obcas se tam chodi vylozene schovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat