Negativní testy a křeče v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 18:55
Těhotenství a bolest břicha

Ahoj holky. Užívám antikoncepci již 4. měsíc a s přítelem jsme měli tak 2 měsíce zpět nechráněný styk ale neudělal ae do mě. Testy negativní(dělala jsem jich 10) ale mám křeče v podbřišku a občas vidím tep na břiše a k tomu všemu se mi nejspíš z antikoncepce trochu zvětšilo břicho ale ne o moc. Nevíte o co může jít? Jsem v zahraničí a k doktorce se dostanu až příští týden :,(

Reakce:
Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 22.05.19 19:01

Jak souvisí název diskuze s tvým příspěvkem? 8o A co, že vidíš tep na břiše? :lol: To snad každej :lol: :lol:

eM91
Stálice 95 příspěvků 22.05.19 19:04

Užívám antikoncepci a měli jsme nechráněný styk? :nevim:

Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 22.05.19 19:05

@eM91 :lol: tady jsou čím dál větší hotentoti, že

eM91
Stálice 95 příspěvků 22.05.19 19:09

@Tableta no nestačím se divit. Někteří by se měli vrátit na základku :roll:

Sallema
Stálice 74 příspěvků 22.05.19 19:13

Pokud užíváš opravdu antikoncepci, tak ta se používá pro ochranu před otěhotněním. Něco užíváš a ani nevíš k čemu slouží???
Definice z internetu: Hormonální antikoncepce působí tak, že brání ovulaci a početí. Je dostupná v mnoha různých formách, například jako tablety užívané ústně…
Pokud ji opravdu užíváš, pravidelně a správně tak těhotná nemůžeš být a také když vyšly testy negativní..

Martha03
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 22.05.19 20:24

Antikoncepce a nechráněný styk se vylučují. Tep na břiše neznám, křeče a nadmuti možná z jídla. Výsledek: moc se sleduješ. Testy negativní, nevím co řešíš. Když nevíš jak funguje antikoncepce, tak si znovu přečti příbalový leták.

Kajka9
Závislačka 4613 příspěvků 22.05.19 20:48

Antikoncepce..když jí bereš tak máš chráněný styk…
ještě k tomu se neudělal do tebe
Zvětšené břicho mám před každou MS že někdy vypadám jak kdybych byla ve 3 měsíci nejméně..

Tep na břiše to je takový tik taky to někdy mám i kdyby si byla těhotná tak takto pohyby nejsou a už né ve 2 měsíci..Já cítila pohyby opravdu brzo a to ve 15+4 někdo cítí až v 20tt i více a není to takové tepání… Řekla bych že hysterčíš a proto se pozoruješ..pokud se bojíš otěhotnět tak at používá tvůj přítel ještě kondom ale to teda by si pak nemusela prát HA a ani bych v tom neviděla smysl

Váš příspěvek
Reklama