Těhotná svědkyně - šaty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.5.22 17:17

Těhotná svědkyně - šaty

Ahoj ženy, moje sestra se zasnoubila a já se těšila, jak na její svatbě za rok už si budu užívat svého prcka. A pak se rozhodli, vzít se letos v srpnu. Takže mě čeká práce svědkyně v 8 měsíci těhotenství. :)

A tak řeším otázku, kdy pořídit šaty. Já jsem ten typ člověka, co má rád vše naplánováno, a nerada bych pak v 8 měsíci v horku sháněla nějaké šaty. Mám vybráno z eshopu, ale kdy objednat? Jakou velikost? Aktuálně jsem tedy v polovině těhotenství, mám 1 kilo dole a žádnou změnu na prsou. Ale kdo ví, jak to bude za měsíc, natož tři.

Zatím se tedy přikláním k variantě objednat si teď, aktuální velikost, vyzkoušet, zapsat si rozměry a velikost a vrátit. A pak před svatbou objednat dle aktuálních rozměrů.

Neřešila jste některá? Jak to vyřešit hladce a bez stresu? Protože jako svědkyni mě čeká hodně práce a a začínám se trochu stresovat… 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2986
19.5.22 17:23

Koupila jsem si rostoucí šaty… teď jsem ve 12tt tento týden první svatba další v červenci a poslední v září kdy jdu za svědka.. nehodlám si kupovat vícero šatů které pak neunosim takže mám jedny střih tak aby jim nevadilo břicho s hotovo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4326
19.5.22 17:26

Já jsem byla za svědka 14 dní před porodem. Šaty jsem našla ve skříni, nijak jsem to neřešila. Mám jedny nabirane, pupek se tam vešel a narozdil od běžného stavu jsem i měla co dát do výstřihu. Pak mám další troje nebo ctvery šaty různé podedene, darované, do divadla… nektere větší, nachystané na úpravu, jine padnoucí za běžného stavu, další šaty jsem si půjčila od mamky a od prostorově výraznější kamarádky…tak jsem si postupně všechny zkoušela, ty sedící jsem poslala nevěstě, aby zhodnotila, které jí přijdou nejlepší a společně jsme jedny vybraly. Přišlo mi zbytečné kupovat nějaké speciální jen na jedno použití..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4700
19.5.22 17:30

@slivovickapalena a co si objednat 2 velikosti 3 týdny před svatbou? V osmém měsíci už budeš mit velké břicho, jak moc to ti nikdo neřekne. A ty prsa, no mě se těměř nezvětšily a to ani jednou, ale tak zase teď neřeším planďáky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 17:33

Ty co mám právě vybrány, tak jsou právě pod prsa a pak jsou volné, takže pupek se vleze i za pár měsíců. Spíše mám strach o ty prsa :mrgreen:

Taky se mi moc nechce utrácet, ale je to moje sestra, tak mě to mrzet nebude. A jak říkám, jsou pod prsa a pak volně, takže je pak mohu využít kdykoliv (plesy, oslavy - nebo je pak prodat), nechci moc brát přímo těhotenské s místem na břicho. Mám takových volných hodně, ale žádné vhodné na svatbu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat