Těhu při menstruaci

12
18.11.15 13:33

Těhu při MS

Dobrý den dámy,
přímo ve středu ovulace jsem bohužel měla pohlavní styk, přesně 6 dni potom, jsem začala růžově spinit a odtéká mi krev, ale jiné konzistence než při normální MS, ani ne na vlozku a táhne mi spodek a boli. Přestala mi chutnat jídla, která jsem milovala, ale po pozření pocit na blinkani a nechuť to příště sníst. Žádné příznaky k MS jsem neměla jako každý měsíc, vím že se to mění. Ale tohle mi nepřijde normální. A to jsem to nijak neresila, jen dnes ráno jsem nad tím začala přemýšlet. A bojím se či to nebude něco vážného. TT neprokázal těhu, tak to asi mohu vyloučit, neměla jste s tím nějaká zkusenosti?
Děkuji předem za odpověď 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12
18.11.15 13:33

A mám časté močení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.11.15 13:37

Jinak příkladem, že tuto konzistenci tzv. MS mám ani ne druhy den teprve. Ale opravdu poprvé, nikdy to tak nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:54

Jestli to dobre chapu, tak ted je to 7-8 dni po styku. To test jeste nemusi nic ukazat. Ten ma smysl delat az v terminu MS. Stejne tak je ale pravdepodobne brzo na priznaky tehotenstvi, ale mozne je cokoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.11.15 14:02

@Cocka nasladko
Ale já už mám od včera od večera něco jako MS, ale konzistence tomu neodpovídá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 14:03
@Bobulan píše:
@Cocka nasladko
Ale já už mám od včera od večera něco jako MS, ale konzistence tomu neodpovídá.

Ale vajíčko se uhnizduje prostě nějakou dobu. Osm dní po styku ti to žádný test neukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
18.11.15 14:08

Ahoj, udělej si znovu TT až ti skončí „MS“ podle mě si testovala moc brzo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.11.15 14:24

Ani že srandy mi nerikejte že těhu je možné :lol: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 14:25

Když souložíš bez ochrany, tak opravdu možné je, novinka? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
18.11.15 14:25

@Bobulan Měla jsi sex, můžeš být těhotná :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.11.15 14:37

Tak samozřejmě jsem to myslela že srandy. Vím, že mohu být. Ale nechce se mi tomu moc věřit prostě. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 15:08

Nepozoruj se tolik. Me taky prijde, ze moje ms je pokazdy jina, nekdy trva tejden, jindy treba jen jeden den. Pokud jsi se nechranila, dobre ti tak, pokud jsi se chranila, urcite to bude v pohode. S tim jidlem - mam to tak taky, a ne jen pri ms, pokud by tohle znacilo tehotenstvi, uz mam doma Klapzubovu jedenactku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
18.11.15 15:08

To jako fakt se na takovýto věci ptají dospělé ženy? 8o

[

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
18.11.15 15:29

Jak píšou holky. klidně těhotná být můžeš. ale upřímně - těhotenstké příznaky typu velké nevolnosti, bolení břicha atd atd…6 dní po početí jsou (nejen z mé zkušenosti) spíše dost vyjímkou. ale nedá se nic jiného než počkat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama