Těhulky TP srpen 2013, jak se těšíte?:)

293
21.7.13 18:33

Těhulky TP srpen 2013, jak se těšíte?:)

Ahoj holky, mám termín 7.8.2013 a už se s manželem nemůžeme dočkat :lol: nějak to začíná utíkat pomalu :lol: tak bych byla ráda, kdybych si tu dobu mohla zkrátit povídáním s někým s podobným termínem :oops: Zajímalo by mě jak se cítíte, zda už máte vše připravené, jak se připravujete na porod a tak :oops: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.7.13 18:41

Ahoj. Mám TP 18.8. tak ti tak trošku závidím…:)) Už mi to přijde nekonečné. Cítím se jako vzducholoď. Do porodnice mám (snad) všechno nachystané i výbavičku. S tím těšením je to takové různé- mám skoro tříletou dcerku a ta zatím o mimi nechce ani slyšet, tak mám trochu obavy z toho, jak to bude u nás probíhat.
A co ty? prvorodička? Odkud jsi? Kde budeš rodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.13 18:44

Ahoj termín mám 9.8 a taky se už pekně těším. A hrozně pomalu to ted utíká :) už aby to bylo zamnou a já měla miminko u sebe.))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
21.7.13 18:47

Ahoj holky..já mám termín 13.8. Nachystané máme vše, taška zabalená. Cítím se dobře, občas oteče trošku pravá noha, ale jinak v pohodě. Čekáme chlapečka, první mimčo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4626
21.7.13 18:50

@AndreaU já mám termín až skoro 20 dní po tobě, ale taky už to začíná utíkat pomalu, protože mám vše připravené včetně tašky do porodnice. Tak už není čím se zaměstnat. teda když nepočítám skoro tříletého syna, který vyžaduje času víc než dost :D
@lenisatko tak můj starší se naštěstí těší, krémuje mi bříško a společně nakupujeme, pereme oblečení apod. Uvidíme jestli mu to vydrží i po porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
21.7.13 18:51

@lenisatko

Ahoj :kytka: jj prvorodička, mám celkem hrůzu z porodu, jak každý říká jak je to strašné a tak :) ale když to vezmu z té druhé stránky tak už je to těhotenství docela dlouhé, s tou vzducholodí souhlasím :mrgreen: sotva chodím, ty horka taky nejsou pro mě ideální, no už aby to bylo :mrgreen: Bydlím u Říčan za Prahou a rodit budeme v Praze na Vinohradech, tak jsem zvědavá :)vše máme už připravené, tak už jsem vyčkáváme :mrgreen: jinak jak říkáš, že dcerka nechce o mimču ani slyšet, jsem si představila sebe když jsem byla malá, ale nakonec jsem se málem rozplynula, když se narodila sestra :oops: tak držím palce, aby to dobře proběhlo :kytka: a odkud jsi ty?:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
21.7.13 18:54

Jo holky, utíká to teď strašně pomalu, jak má člověk všechno nachystané :mrgreen: tak už vlastně jen čeká a čeká :mrgreen: akorát pořád koukám na internetu na další kravinky co bych kde ještě koupila z nudy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4626
21.7.13 18:58

Já mám téměř vše po synovi, takže jsem nakupovala minimálně. Chtěla jsem se vyřádit na holčičích šatičkách a mám smůlu, holt budu mít 3 chlapy v chalupě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
21.7.13 18:59
@LendulkaM píše:
Ahoj holky..já mám termín 13.8. Nachystané máme vše, taška zabalená. Cítím se dobře, občas oteče trošku pravá noha, ale jinak v pohodě. Čekáme chlapečka, první mimčo.

my měli od začátku jasno, že čekáme chlapečka, ale nakonec nám řekli, že čekáme holčičku :lol: jinak mě otýkají nohy posledních 14 dní snad pořád, taky už mám dost kilo nahoře teda :,( doufam, že to půjde dobře shodit :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
21.7.13 19:04

@HankaHK
:mrgreen: tyy jo, 3 chlapi :mrgreen: my zase v naší rodině rodíme samé holky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.13 19:08

@AndreaU Ahoj :mavam:, gratuluji k miminku. Já teda miminko nečekám, ale všem tiše závidím a denně sedím na netu a čtu deníčky o porodech. :lol: Tak snad se taky někdy dočkám. :roll: Taky bych chtěla lvíčka. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3514
21.7.13 19:13

@AndreaU ja mam prvni tp za tyden a druhy za dva presne.. a teda nejen ze je mi to dlouhy vse je nachystany..ale uz mne vse boli a posly mne trrapi uz 3 tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
21.7.13 19:14

@HankaHK Náhodou, 3 chlapi to je paráda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
21.7.13 19:16
@AndreaU píše:
my měli od začátku jasno, že čekáme chlapečka, ale nakonec nám řekli, že čekáme holčičku :lol: jinak mě otýkají nohy posledních 14 dní snad pořád, taky už mám dost kilo nahoře teda :,( doufam, že to půjde dobře shodit :cert:

A kdy vám řekli že čekáte holčičku? Já jsem měla problém s ledvinou, tak ta noha mi možná otíká občas díky té ledvině, nevím. Já jsem přibrala jen 2,5 kg zatím, jsem ráda, jinak bych to naše 4. patro už asi nevylezla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
21.7.13 19:19

Ahoj já mám TP az 21.8. Ale asi do te doby zdechnu čekám druhé a už u prvního jsem mela ke konci hrozné bolesti stydké kosti a ted už to mám od 7.měsíce a graduje je ze sotva chodim a to nemluvim o zádech…masakr…už abych rodila opravdu…ale jinak se strašně moc tesim čekám vysnenou holčičku k našemu dva a pul roku starému chlapeckovi…který teda někdy řekne ze se těší…někdy řve ze mimi nechce…takže jsem fakt zvedava jak to bude probíhat…každopádně začátek bude masakr…a jsem z Ostravy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama