Tělísko - citlivost

Anonymní
22.6.20 10:21

tělísko citlivost

Chci se zeptat, na tělísko levosert, zda to také tak někdo má. Já ho snáším dobře, ale přítel říká, že ho při styku cítí, jako že ho „píchá“nejdřív jsme to tak nějak neřešili, ale naposledy se o něj opravdu asi zranil a měl tam i krev. Doktor mi tvrdí, že to není možné. uvažuji, že si ho nechám vyndat. Setkal se s tím někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6005
22.6.20 10:38

Mám už třetí Mirenu a manžel ji necítí. Ale já mám ta vlákna delší, jsou omotaná za čípek a proto nedráždí. Problém může být u kratších vláken :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
22.6.20 16:01

@bartsch to jsem spíše četla, že delší vlákna jsou cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6005
23.6.20 09:37
@sydney11 píše:
@bartsch to jsem spíše četla, že delší vlákna jsou cítit.

Nejsou, to vlákno kopíruje čípek. Já sama ho tam chvilku hmatám. To krátké už není tak poddajné. Mirenu mám dvanáctý rok a nikdy nebyl vláknem problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
včera v 21:48
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, na tělísko levosert, zda to také tak někdo má. Já ho snáším dobře, ale přítel říká, že ho při styku cítí, jako že ho „píchá“nejdřív jsme to tak nějak neřešili, ale naposledy se o něj opravdu asi zranil a měl tam i krev. Doktor mi tvrdí, že to není možné. uvažuji, že si ho nechám vyndat. Setkal se s tím někdo?

Ano, stejný problém, MUDr mi vlákna zastihla a bylo po problému… Nejdřív mi taky tvrdila, že to není možné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama