Tělísko Jaydess a menstruace

4
17.2.21 18:35

Tělísko Jaydess a menstruace

Zdravím, již 4 a půl týdne mám zavedené hormonální tělísko Jaydess. Prvních 12dní jsem špinila, ale s tím jsem počítala, pak jsem měla cca týden klid a pak mě začalo pobolívat v podbřišku, ale nic co by se nedalo vydržet v nejhorším případě si beru ibalgin a pak jsem celý den ok. Pak mi přišla MS, ale z mých normálních 6dní se stalo 8 a stále trvá a i když je slabší. Lehké bolesti mám stále, ale stačí, když si nahřívám podbřišek láhví s horkou vodou. Má někdo takové zkušenosti? Je to normálni? Tělísko si jen „sedá“ nebo bych měla jít k doktorovi? Na kontrolu mám jít až za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
460
17.2.21 19:05

No při přečtení tvého příspěvku mám husí kůži. Tělísko jsem měla rok, a byla to noční můra!! :zed:
Bohužel tělísko mi nesedlo ani během toho roku. Pořád jsem špinila. MS byla taky horší než předtím při antikoncepci. A navíc děsná bolest při MS. Toto jsem zažila pouze s tímto tělískem. Opravdu rok jsem chodila se slipovkou. Gynekolog mi doporučil potom už po třičtvrtě roce problémech, abych brala aspoň tři měsíce antikoncepci, že se to spraví. To jsem teda odmítla. A pak jsem řekla, ať mi to odstraní. V ambulanci to nešlo, musela jsem pod narkozu.

Od tělíska jsem si tenkrát opravdu slibovala, že se mi aspoň zkrátí MS, ale opak byl pravdou.
Držím palce, ať nedopadneš jako já. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.2.21 20:08

@Angry_birds No jéje, tak snad to nebude na odstranění, normální HA brát nemůžu, tak mi doktor navrhl tělísko, že je více šetrné. No uvidím 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat