Ejakuace při HA

Anonymní
15.2.21 13:18

Ejakuace při HA

Ahoj, chci se zeptat. Beru HA balea. Je pro mne bezpečné aby se do mě přítel jednou za čas při sexu udělal? A kdy nejlépe? Dítě opravdu neplanujeme. :andel: zatím se mi vždycky vystrika na bříško nebo do pusy, ale pohodlnější by bylo nechat to ve mně:-D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
922
15.2.21 13:21

Když jsem brala HA, přítel se vždy dělal do mě.. Jedině pokud jsem brala antibiotika tak ne.. Brala jsem HA přes 8 let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
15.2.21 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat. Beru HA balea. Je pro mne bezpečné aby se do mě přítel jednou za čas při sexu udělal? A kdy nejlépe? Dítě opravdu neplanujeme. :andel: zatím se mi vždycky vystrika na bříško nebo do pusy, ale pohodlnější by bylo nechat to ve mně:-D

Na bříško nebo do pusinky na nožičky nebo ručičky…troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25711
15.2.21 13:46

Tak k čemu by tam antikoncepci jinak asi byla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24946
15.2.21 13:51
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat. Beru HA balea. Je pro mne bezpečné aby se do mě přítel jednou za čas při sexu udělal? A kdy nejlépe? Dítě opravdu neplanujeme. :andel: zatím se mi vždycky vystrika na bříško nebo do pusy, ale pohodlnější by bylo nechat to ve mně:-D

Pokud bereš HA jak máš, tak se do tebe může udělat kdykoliv bude chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 13:57

Beru antinu 10 let. A ne nenecham do sebe strikat, prijde mi to ekl. Chlap stejne ma radeji kdyz to dojedu rukou nebo mezi prsy, jeste vic pusou kdyz je cas to omyt :lol: nerikam ze nikdy, parkat kdyz jsme byli napity a nebo ve sprse ale neni mi to komfortni a navic veliky strach z otehotneni

• Citovat
  • Nahlásit
5244
15.2.21 14:05

Vzhledem k tomu, že bereš HA tak nemáš ovulaci a nemůžeš otěhotnět takže je to úplně jedno kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
15.2.21 14:07

A já si myslel, že HA se bere právě proto, že se oběma líbí stříkání dovnitř. Ale je možný, že buď - dnes HA má už i jiné funkce, nebo lze otěhotnět i při výstřiku do pusy. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
15.2.21 14:10
@Anonymní píše:

Evakuace při HA…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 08:58

Tak vzhledem k tomu, že Balea je značka drogerie v DM a ne HA, tak radši zůstaň u stříkání do pusinky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat