Téma nad téma kočárek

130
11.6.20 15:39

Téma nad téma kočárek

Ahoj maminy, určitě tu je dost diskuzi ale nemám úplně čas všechno pročíst. Hledám korbu na miminko, lehkou, celkem prostornou, spis do terénu, poradíte? My máme sportak oyster zero, myslela jsem ze u druhého jen dokoupim korbu, ale je tak strašně mala ze to nepůjde.. kor na podzimní miminko kde už bude potřeba fusak. Jde mi o to hlavně aby byl poměrně lehký, bydlíme na vesnici a pořad do kopce :) a kdyby byl i hezky tak o to lip :D děkuji za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17420
11.6.20 15:55

Hele a podzimní miminko stačí mala korba :D na jarni je to horší. Jinak ja mam dobrou zkusenost s bebetto, lehky, prostorný, zvladaji teren.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
11.6.20 16:41

Já bydlím na vesnici, taky samý kopec navíc rozbitý cesty a mám roan maritu. Mega korba a navíc houpací. Nenech se zmást váhou, pokud má kočárek čtyři velký a pevný kola, ani nevíš, že ho tlačíš. Proto mají kočárky na běhání podobný kola. Patnáctikilovou maritu s dvacetikilovým dítětem vedu lehce jednou rukou. Mám lehčí sporťák s otočnýma kolama a mám pocit, že u nás se s ním nadřu jak bulhar. Beruho jen do města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.6.20 19:14

@Kriss Tina mi pravě přijde ze se tam natlacit s fusakem je skoro nemožné :D Ale je pravdou ze tam bude muset vydržet tak do dubna minimálně a to už by mohl být taky problem :nevim: je to skoda protože jsem s tím počítala ale pak jsem začala cist ze je mala a včera jsem ji viděla naživo a fakt jako masakr 8o je hrozně úzká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17420
11.6.20 19:19

@Sarusss taky záleží co mas za fusak no :D jsou takove, co nezaberou moc místa. Ja mela takovyho berana objemnyho a navic jarni dite, takze to uz sem mela problem nacpat 8 mesicni s velkym fusakem do korby celkove. Ale male miminko s mensim fusakem musis narvat vsude, jinak by se ty korby snad ani nevyrabely :D a nejakou jinou treba s adapterama na to nedas? Ja s touhle značkou nemam zkusenost no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.6.20 19:19

@Janli já jsem měla právě první kočár s nafukovackama který měl 15kg, s 5kg mimcem jsem se dostala na tu samou vahu jako teď s 8kg sportakem a 11kg synem, vlastně ještě na menší :) a nemůžu si stěžovat, naštěstí už sportak nevyuzivame, je to bozi nic s sebou netahat :andel: Si to uzivam než přijdou další dva roky kočárkování :mrgreen: mrknu dekuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.6.20 19:21

@Kriss Tina to by mě ani nenapadlo ze to jde vidis, zkusím zjistit :roll: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu