Téma prezentace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adevoj
Povídálka 35 příspěvků 06.02.18 18:01
Téma prezentace

Ahoj :kytka: stále studuju a mám mít do školy prezentaci/referát na nějaká zajimavé téma. Napadá vás něco prosím? Nemůžu na nic přijít.. prosím házejte různé tipy… už jsme měli naše nářečí, sporty, cola, severní korea atd atd… děkuji moc :srdce:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4945 příspěvků 06.02.18 18:04

Něco, co tebe baví a zajímá. Koníčky a tak.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 06.02.18 18:07

Tady jsou veeeeeelmi populární témata jako: očkování ano-ne, estivillova metoda, spani deti s rodiči, fyzické tresty deti ano-ne, vegetariánství malých deti z rozhodnuti rodičů… stačí projet seznam diskuzi :palec:

Tableta
Závislačka 3937 příspěvků 06.02.18 18:08

Záleží, co tě baví. Mě baví životní prostředí, kosatky a jóga, takže já bych udělala prezentaci na jedno z těchto témat :mrgreen:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 06.02.18 18:08

Jooo a taky tu každou chvíli někdo otěhotní diky selhání antikoncepce, tak treba tema na její spolehlivost a účinnost… ;)

Cowlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.02.18 18:17

Fakt záleží, co je člověku blízké… nošení dětí, látkování, BKM, BLW, TČM, barefoot, (ne)očkování, domácí vzdělávání, nekonvenční strava, veganství, vegetariánství, non toxic, osobní rozvoj, výchovné styly…

Malaga
Generální žvanilka 23731 příspěvků 06.02.18 18:28
@adevoj píše:
Ahoj :kytka: stále studuju a mám mít do školy prezentaci/referát na nějaká zajimavé téma. Napadá vás něco prosím? Nemůžu na nic přijít.. prosím házejte různé tipy… už jsme měli naše nářečí, sporty, cola, severní korea atd atd… děkuji moc :srdce:

možná by bylo fajn napsat co studuješ a v kterém předmětu máš referát mít…

SibyllaTrelawney
Kecalka 193 příspěvků 06.02.18 19:24

Dnes po 21. hodině SEČ startuje kosmická raketa Falcon Heavy společnosti SpaceX vizionáře Elona Muska. Podle mě zajímavé téma…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama