Reklama

Téma prezentace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adevoj
Povídálka 35 příspěvků 06.02.18 18:01
Téma prezentace

Ahoj :kytka: stále studuju a mám mít do školy prezentaci/referát na nějaká zajimavé téma. Napadá vás něco prosím? Nemůžu na nic přijít.. prosím házejte různé tipy… už jsme měli naše nářečí, sporty, cola, severní korea atd atd… děkuji moc :srdce:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 06.02.18 18:04

Něco, co tebe baví a zajímá. Koníčky a tak.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.02.18 18:07

Tady jsou veeeeeelmi populární témata jako: očkování ano-ne, estivillova metoda, spani deti s rodiči, fyzické tresty deti ano-ne, vegetariánství malých deti z rozhodnuti rodičů… stačí projet seznam diskuzi :palec:

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 06.02.18 18:08

Záleží, co tě baví. Mě baví životní prostředí, kosatky a jóga, takže já bych udělala prezentaci na jedno z těchto témat :mrgreen:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.02.18 18:08

Jooo a taky tu každou chvíli někdo otěhotní diky selhání antikoncepce, tak treba tema na její spolehlivost a účinnost… ;)

Cowlinka
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 18:17

Fakt záleží, co je člověku blízké… nošení dětí, látkování, BKM, BLW, TČM, barefoot, (ne)očkování, domácí vzdělávání, nekonvenční strava, veganství, vegetariánství, non toxic, osobní rozvoj, výchovné styly…

Malaga
Generální žvanilka 24597 příspěvků 06.02.18 18:28
@adevoj píše:
Ahoj :kytka: stále studuju a mám mít do školy prezentaci/referát na nějaká zajimavé téma. Napadá vás něco prosím? Nemůžu na nic přijít.. prosím házejte různé tipy… už jsme měli naše nářečí, sporty, cola, severní korea atd atd… děkuji moc :srdce:

možná by bylo fajn napsat co studuješ a v kterém předmětu máš referát mít…

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 06.02.18 19:24

Dnes po 21. hodině SEČ startuje kosmická raketa Falcon Heavy společnosti SpaceX vizionáře Elona Muska. Podle mě zajímavé téma…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >