Teplice - porod po císaři

13.7.15 15:08

Teplice-porod po cisari

Ahojky,
prosim, muzete predat zkusenosti s pristupem porodnice v Teplicich k druhemu porodu po 1.cisari? Nechali vas rodit prirozene nebo automaticky cisar? Nebo byli svolni k vyberu?
Moc dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.7.15 15:51

Příliš ti nepomůžu, ale přidám zkušenost s Teplicemi.
Rodila jsem 3×. Poprvé Teplice - děs, ale je to už 17 let. Pak Ústí - porodní a ranně poporodní péče parádní. Několik dní po porodu zánět dělohy s ukrutnými bolestmi a nezájmem personálu. Dodnes jsem přesvědčená, že to bylo z jejich pitomé prohlídky dělohy, kterou cca 2 dny po porodu provádějí/prováděli. Později mi tvrdili, že jsem musela sexovat (s těmi bolestmi jsem byla ráda, že ležím a dýchám). Po 14 dnech můj MUDr. konečně diagnostikoval zánět. Po této zkušenosti jsem teď nedávno rodila v Tpc a skvělý.
Teplice se snaží napravit si reputaci.MUDr. Švejcarová (nebo tak nějak) - mladá, hezká doktorka při rozběhlém porodu rozpoznala závažné potíže a naštěstí včas se rozhodla pro akutní CS.
Poporodní péče skvělá o mě i mimčo a jako bonus mi kupodivu chutnalo i nemocniční jídlo :-)
Ale když mě propouštěli, dr. se ptala jestli dáme ještě jedno mimčo a pochopila jsem, že by s přirozeným porodem neměli problém. Bude to asi individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
2815
13.7.15 16:00

Já bych do Teplic nešla potom co tam cca před měsícem zemřelo miminko a i okolí si na Teplice dost stěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
13.7.15 16:02

@Andrejicka úplně přesně nevim. Ale myslím ze jsou spíše nakloněni přirozenému porodu. I přirozenému porodu koncem panevnim, předpokládám ze i po předchozím sc pokud nejsou komlplikace. Za me také Teplice chvalim a mladou pani doktorku viz anonymni také :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 16:06

Dekuji za reakci. Ja byla s Teplicemi take spokojena. Rodila jsem pred necelym rokem a pul. Mudr.,sestry atd. vsichni moc mili. Jen me dlouho nechaly trpet v bolestech, po 12.hodinach velkych kontrakci jsem se otevrela na 5,pak cisar a nakonec jsem se dozvedela, ze sla mala ksichtikem a ja mela uzkou panev. Tu uzkou panev mi ale nikam nenapsali, tak nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 16:14

@elinka90 je to moc smutne, ale myslim, ze se to muze stat kdekoliv. Kazdopadne to nechci zlehcovat, nevim, co se tam stalo. Ale miminka i maminky je mi lito, musi to byt hrozne.
S tou porodnici si nevyberes, ted se napr. drive hodne chvalene Usti hodne zhorsilo. Chovani pry katastrofa. Prijem k cisari jako se zviratkem na porazku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
13.7.15 20:01

@elinka90 to je samozrejme velmi smutné…ale v mem okoli kdo rodil v Teplicích v nedávné době pouze chválí. Ostatní kteří rodili jinde, na Teplice nadávají, tak si to preberte :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 20:09

@hantom mam stejny nazor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
13.7.15 23:05

@hantom me tam rodila sestrenka s velmi spatnou zkusenosti ;) ale je to vec nazoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama