Teploty, horečky z veder

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 22:13
Teploty;horecky z veder

Jsem.uz uplne na prasky.Na konci dubna 1.ockovani (v18m)..po 10ti dnech horecky a. nachlazeni(kasel a.ryma)..po dalsich 14ti dnech horecky skoro 40 bez cehokoli..pak asi 3 tydny opet horecka az 39 1.5 dne bez cehokoli(to.bylo minuly tyden..zacalo to. v pondeli, malo pil)…dnes oper vecer zacina.byt teply a malo pil…(venku jsme byli asi od 9.30-11.15 a 16.30-19.30)..nic jineho nema..Uz vazne nevim..
Loni v dubnu mel.tez.horecku…zrejme upal(nezvracel)…A to.byl.ve stinu..Venku ma porad cepici…je letne oblecen..Krev delana asi 2.5.zpet preventivne..Moc mu zkousim i doma..cista…Nikdy extra.nemarodil.Maji vase deti ted taky teploty. a.horecky..ze by ta. vedra?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 22:14

Jo a zda se mi, ze mu pojede ven 5…ale to muze tak dlouho trapit? Kouse i nas..

Baruunečka
Kecalka 172 příspěvků 24.06.19 22:31

Jojo, ty horka jsou pak úmorný. Před 14 dny měla moje 20ti měsíční taky horečky, trochu průjem a 1× zvracela. Trvalo to celý den a noc. Pak už byla dobrá…Od té doby ji namáčím klobouček než jdem ven, aby jí to tu hlavičku chladilo a hodně ji nabízím pití… :)

Hobitka
Kelišová 5743 příspěvků 24.06.19 23:07

Kluk mel mezi 1.5r a 3.5r tridenni 40 horecky skoro co mesic. Bez dalsich priznaku. Trochu jsem premyslela i o periodickych horeckach, ale podstupovat vsechna vysetreni se mi nechtelo. Ted je mu 5, letos zatim 2krat nebo 3krat, uz to tolik nesleduju, ale urcite se to lepsi. Minuly tyden se mi zrovna deti prostridaly s horeckama, ale na horecky z horka nikdy netrpely, tak spis nejaka virozka. :think:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 24.06.19 23:08

Může to být klidně i kombinace vedra a rostoucích zubů (někdy i jeden zub dokáže potrapit hodně dlouho).

romik0013
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 24.06.19 23:16

Mozna spis ty zuby :think: moje mala je asi jizni typ, protoze v 30 tkach v kocaru se ji spi
Luxusne :mrgreen: total zpocena, ale spokojene vyspala :nevim: :mrgreen: ona teda ale hodne pije

Váš příspěvek
Reklama